Partnerský horoskop: Panna + Střelec

Jaké je partnerství kritické Panny s optimistickým Střelcem? Určitě v mnoha ohledech obtížné. Pokud ale dokážou překonat úskalí rozdílnosti povah, může to být partnerství nezvykle trvalé. Přečtěte si o lásce Panny a Střelce.

Jaké je partnerství kritické Panny s optimistickým Střelcem? V pozitivním smyslu vztah, ve kterém oba mohou doslova hory přenášet. Láska se silnou duchovní obrodnou silou. V negativním partnerství plné nedorozumění, psychicky vyčerpávající, nekonstruktivní.

  • Hlavní téma vztahu: Jak překonat duchovní pýchu a umíněnost.
  • Pozitiva: Nehynoucí víra a naděje, láska k pravdě a svobodě. Tvůrčí síla.
  • Negativa: Sklony k demagogickému prosazování vlastní pravdy. Nekonstruktivnost, někdy až ničivá síla.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: V poznání pravdy o smyslu života.

Je těžké odhadnout, jak si tihle dva budou rozumět. Jisté je, že mezi sebou uzavírají tzv. astrologickou kvadraturu, která souladnosti neprospívá a vyžaduje od obou zúčastněných úsilí a vůli k dohodě. V jejich soužití se cyklicky dostavují krize, které musejí překonávat. Ovšem pokud to dokážou, jejich vztah má ambici přetrvat navěky, neboť se naučili vzájemné toleranci a zároveň si ponechali vlastní identitu.

Svoboda je důležitá především pro Střelce, pokud bude mít pocit, že nemá otevřená vrátka směrem ke vzdáleným obzorům, ve vztahu se dusí a časem odchází. Co naopak Pannu se Střelcem sbližuje? Intelektuální rozměr vztahu, živé diskuse, touha poznat nepoznané. Potkávají se i v oblasti sexu, zemitost Panny podporuje fantazii a kreativitu Střelce a vede k nevšedním zážitkům. Ano, nakonec soužití těchto dvou může být velkým dobrodružstvím se šťastným koncem.

  • Dobrá rada: Nepodceňujte sílu spolupráce. Ve dvou vy dva zvládnete nemožné.

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.