Testy lásky

19. července 2021 04:29

Jiřina Köppelová

Partnerský horoskop: Lev + Střelec

Jaké je partnerství společenského, velkorysého Lva s optimistickým a dobrodružným Střelcem? Určitě v mnoha ohledech šťastné, chrání jej totiž dva největší dobrodějové astrologie - Slunce a Jupiter. Tuto šťastnou dvojici jen málokdy postihne skutečné neštěstí. Přečtěte si o lásce Lva a Střelce.

Jaké je partnerství společenského a hrdého Lva s optimistickým Střelcem? Naplněné dobrodružstvím, štěstím a radostí. Pokud tihle dva nebudou nic přehánět, mohou prožít šťastný a zajímavý partnerský život.

  • Hlavní téma vztahu: Jak zužitkovat štěstí, které jim nebesa štědře nadělila.
  • Pozitiva: Velkorysost, optimismus, intuitivní schopnost překonávat překážky, užitečnost.
  • Negativa: Přehnané projevy všeho druhu, chybějící sebekázeň a rozvaha.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: V radostném a plném životě.

Harmonické spojení. Znamení stejného elementu – ohně. Tihle dva jsou si podobní, mají rádi stejné věci, mají podobné životní tempo a mají souladný světový názor. Rozumějí si. Střelec je tedy více volnomyšlenkář a snílek, ale i Lev dokáže mít hlavu v oblacích. Oba jsou hraví, zábavní, život ve dvou si užívají. Vzájemně podporují své sny. Společně jdou štěstí vstříc. Pro své potomky jsou inspirativními rodiči.

V čem může nastat problém? V momentě, kdy se střetne lví pýcha se střeleckou šokující kritikou. Pověstná Střelcova upřímnost dokáže spolehlivě zranit každé znamení zvěrokruhu, natož jeho krále. Lev potřebuje obdiv, nikoliv kritiku, to ví i Panna, která je v kritice mistrem nad mistry.

  • Dobrá rada: Vyhýbejte se extravaganci, okázalosti a přehnanému optimismu.

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.