Testy lásky

30. listopadu 2021 05:29

Jiřina Köppelová

Partnerský horoskop: Střelec + Kozoroh

Jaké je partnerství dobrodružného Střelce s vážným Kozorohem? Možná překvapivě úspěšné. Kozoroh do vztahu vnese řád a organizovanost, Střelec radost. Přečtěte si o lásce Střelce a Kozoroha.

Jaké je partnerství optimistického Střelce s vážným Kozorohem? Při vzájemné toleranci velmi úspěšné a prospěšné pro obě strany. Dokážou-li pochopit odlišnosti vyplývající z rozdílnosti temperamentů, může vzniknout partnerství, které doslova hory přenáší.

  • Hlavní téma vztahu: Radostně přes překážky.
  • Pozitiva: Spojení povinnosti a optimismu, rovnováhy mezi expanzí a stabilizací pracovních záležitostí. Prozíravost, obezřetnost, dobrá organizace se pojí s entuziasmem.
  • Negativa: Málo kázně a disciplíny, nebo nedostatek iniciativy. Podléhání tlaku událostí.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: Ve spojování domácích a splečenských potřeb.

Ohnivé znamení Střelce se potkává se zemským znamením Kozoroha. Mohlo by to klapat. Mírné teplo zemi prospívá, ta se prohřeje a začne růst a kvést. Kozoroh pod jiskřivou energií Střelce roztaje, do života se mu vpraví kromě starostí i radost, zábava. Pozor však na prudký žár, ten zemi sežehne. Střelec by Kozoroha nikdy neměl vyděsit neplánovanými skutky, nevypočitatelným jednáním a hlučnými projevy. Kozoroh je v podstatě plaché znamení a mohutné projevy veselí ho děsí. Děsí ho i cokoliv, co neplánoval. Jestli chce Střelec se svým milým Kozorohem vycházet v klidu a míru, je dobré ho seznámit se svým zamýšleným životním programem dopředu. Kozoroh jej zahrne i do toho svého.

  • Dobrá rada: Vyhýbejte se krajnostem všeho druhu.

Všechny partnerské kombinace pro znamení Střelce najdete zde:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.