Partnerský horoskop: Váhy + Střelec

Jaké je partnerství šarmantní a příjemné Váhy s optimistickým Střelcem? Mohlo by být velmi šťastné, vždyť jejich ústy promlouvají dva největší dobrodějové nebe – Venuše s Jupiterem, které těmto znamením vládnou. Jak se jim ale partnerství vydaří, záleží jen a jen na nich. Přečtěte si o lásce Váhy a Střelce.

Jaké je partnerství krásné Váhy s dobrodruhem Střelcem? Mohlo by být velmi šťastné a spokojené. Pokud oba dva v sobě naleznou i určitou míru sebekázně a nepodlehnou lenosti, mohou spolu žít šťastně až do smrti.

  • Hlavní téma vztahu: Jak překonávat společné sklony k požitkářství, marnivosti i lenosti.
  • Pozitiva: Společenskost, smysl pro finanční transakce, obratnost v kontaktu s lidmi, obchodní talent.
  • Negativa: Přehánění, lenost, sklony k nevěrám.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: V užívání si života.

Intelektuální výzva je soužití Váhy a Střelce. Logické a analytické myšlení Váhy se potkává se střeleckým vizionářstvím. A to může jít moc pěkně dohromady. Váha přemýšlí a koná organizovaně, Střelec zábavně. Nuda je vyloučená. Oba ctí svobodný prostor toho druhého, mají výrazně přátelskou povahu, jsou společenští, rádi cestují. Společně dokážou jít štěstí vstříc.

V čem by mohl nastat problém? Váha je estét, miluje krásu a to i krásu svého protějšku. Střelec na svůj vzhled často kašle, jsou důležitější věci v životě než kroucení před zrcadlem. A to se Váze vůbec nemusí líbit, moc dobře si všimne jeho nemožné kostkované košile s krátkými rukávy, nevhodných kombinací sportovní obuvi, ruksaků a společenských kousků šatníku. A trpí. Trpí fest, na to vezměte jed.

Co ale spolehlivě likviduje jejich společné štěstí, jsou jejich sklony k nevěrám. Sice se dokážou navzájem tolerovat, ale nic netrvá věčně.

  • Dobrá rada: Střízlivost a věrnost jsou hodnoty, které stojí za to žít.

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.