Štír – horoskop na zítřejší den

Štír 28. 9. 2022

Dnes se možná zamilujete na první pohled. Možná do někoho, koho jste nikdy předtím neviděli, nebo do starého přítele, kterého najednou uvidíte v novém světle. Také byste se mohli dozvědět něco úžasného, co jste dosud o současném partnerovi nevěděli. Ať už se to projeví jakkoli, dnešek přeje romantice. Celý den se snažte vypadat co nejlépe. Pokud je to možné, vyrazte si dnes večer s partnerem ven!

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Ačkoli navenek působíte docela domácky a rodinně, přesto máte docela zvrácené zájmy, ačkoli byste se to nikdy neodvážili přiznat nikomu jinému než své milované osobě. Energie tohoto dne s sebou může přinést nutkání vyzkoušet jednu nebo více bizarních stránek vaší osobnosti. Dovolte si být zcela a naprosto sami sebou.

Práce

Možná se nebudete cítit ve své kůži a ostatní se budou ptát, co s vámi je. Nepředstírejte, že je všechno v pořádku, i když to tak zjevně není. Buďte upřímní, aby vám lidé mohli pomoci v oblastech, kde potřebujete další podporu a povzbuzení.

Peníze

Čeká vás období zvýšené sociální aktivity, která může pomoci každému nedávno zahájenému podnikatelskému záměru. Vzhledem k zaměření na skupiny, politiku a samostatnou výdělečnou činnost jste připraveni provést ve svém životě velkou změnu, která může nakonec ovlivnit způsob vašeho života. Je snazší komunikovat se skupinami o svých nápadech a ovlivnit veřejné mínění ve svůj prospěch.

Zdraví

Vzpomínáte si na to, jak se dívat do zrcadla a ptát se svého odrazu, co potřebujete? To není něco, co byste mohli odložit na budoucnost (až nebudete v tomto vztahu, až vaše děti vyrostou, až vaše práce nebude tak náročná...). Teď je to priorita číslo 1. Dobrým testem je všímat si, kolik vody za den vypijete. Pokud můžete s jistotou říct, že vypijete více než deset sklenic vody denně, máme z vás radost!

Přečtěte si také