Testy lásky

Aktualizováno 29. června 2022 16:08

Jiřina Köppelová

Partnerský horoskop: Rak + Střelec

Jaké je partnerství citlivého Raka a věčně optimistického Střelce? Zajímavé. Pojí se v něm soucit Raka s velkorysostí a upřímností Střelce. Vzájemně si mohou velmi prospět. Přečtěte si o jejich lásce.

Jaké je partnerství citlivého a domácky založeného Raka se světoběžníkem Střelcem? Určitě zajímavé a oboustranně přínosné. Střelec dokáže zkrotit račí náladovost a přemoci jeho sklony k peciválovství. Rak naopak pomůže připoutat Střelce k rodinnému krbu.

  • Hlavní téma vztahu: Propojení emocionální hloubky s velkorysostí a dobrodružností.
  • Pozitiva: Láska k lidem, vroucnost, spokojenost a optimismus.
  • Negativa: Přemrštěnost, bláhovost, neopatrnost a extravagantnost.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: Ve zkrášlování a zvelebování domova, v rodinných výletech za dobrodružstvím.

Jak bude romantický, citlivý a rodinně založený Rak rozumět dobrodružné a svobodomyslné povaze Střelce? Jak bude Střelec prahnoucí po dálkách, poznání a pravdě chápat přecitlivělou dušičku Raka, který pravdu podanou „citlivým“ způsobem Střelce těžko unese. Střelecká schopnost vpálit člověku pravdu mezi oči je pověstná, Střelec má totiž s diplomacií pramálo společného. Pro Raka jsou takto sdělované informace těžko stravitelné, a tak se tihle dva mohou utápět v nedorozuměních, v citových poraněních, která nechápe ani jedna zúčastněná strana.

Tady pomůže oboustranná umírněnost a tolerance. Hledání společných témat, kterými určitě jsou touha po duševní pohodě, kreativita, fantazie, schopnost společných vizí a cílů.

V případě těchto dvou však nic nemusí být tak horké, jak by to na první pohled mohlo vypadat. Ve své rozdílnosti si mohou mnohé nabídnout a skvěle se doplňovat. Střelec svým optimismem bude zdatně rozfoukávat chmury Raka a Rak umí Střelce udržet u rodinného krbu. A to prospívá oběma.

  • Dobrá rada: Vyhýbejte se extrémům. Vždy volte střední cestu.

Všechny partnerské kombinace pro znamení Raka a Střelce si můžete přečíst zde:

Charakteristiky znamení Raka a Střelce:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.