zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Partnerský horoskop – Rak. Jaká znamení se k němu hodí nejvíce?

Partnerský horoskop: Rak + Štír
Autor: iStock Partnerský horoskop: Rak + Štír
Jiřina Köppelová , Vydáno: 20.06.2021
Láska citlivého a domácky založeného Raka je něžná, obětavá i starostlivá. Toto znamení je spojováno s domovem a rodinou, kde touží po jistotě a bezpečí. Raci tedy vždy budou vyhledávat partnery, kteří ho ochrání a u kterých naleznou pocit jistoty.

reklama

Která znamení se k Rakům hodí nejvíce a se kterými bude mít ve společném soužití problémy? Nejvíce si rozumí s dalšími vodními znameními – se Štírem a Rybami. Úspěšný a vzájemně prospěšný vztah může navázat i s Býkem a Pannou, zde se ale obě znamení střetnou s náladovostí a vztahovačností Raků. Problémy různého druhu obvykle mívá s Beranem, Střelcem a Blížencem. Velmi specifický vztah má s Kozorohem a Lvem. Tvrdě může narazit na Vodnáře nebo Váhy.

Nabízíme vám podrobné charakteristiky všech dvanácti podob partnerské lásky znamení Raka.

Rak a Beran: láska zajímavá

Jaké je partnerství dvou velmi odlišných jedinců – ohnivého Berana a citlivého Raka? Složité, ale při vzájemné toleranci trvalé a oboustranně výhodné. Musí se však naučit zvládat rozdílnou povahu svých emocí. Přečtěte si podrobnou charakteristiku lásky Berana a Raka.

Partnerský horoskop: Beran + Rak

Partnerský horoskop: Beran + Rak

Rak a Býk: láska harmonická

Partnerství pohodového Býka a citlivého Raka je v mnoha ohledech oboustranně přínosné a harmonické, ale také poznamenané náladovostí Raka a přehnanou tvrdohlavostí Býka. Přečtěte si o jejich lásce.

Partnerský horoskop: Býk + Rak

Partnerský horoskop: Býk + Rak

Rak a Blíženci: láska vrtkavá

Vzdušné znamení Blížence narazilo na vodní znamení Raka. Nemusí to být tak špatné, jak by to na první pohled mohlo vypadat. Blíženec do vztahu vnáší jiskru a ducha, Rak zase péči a starostlivost. Přečtěte si o lásce Blížence a Raka.

Partnerský horoskop: Blíženec + Rak

Partnerský horoskop: Blíženec + Rak

Rak a Rak: láska starostlivá

Jaké je partnerství dvou domácky a romanticky založených Raků? Určitě plné citu, vnímavosti a vzájemné empatie. Také ale plné emocí, navíc poznamenané značnou náladovostí. Přečtěte si o lásce Raka a Raka.

Partnerský horoskop: Rak + Rak

Partnerský horoskop: Rak + Rak

Rak a Lev: láska doplňující

Partnerství domácky a citově založeného Raka a hrdého Lva. V lepším případě u těchto dvou dojde k dokonalému souznění citu a vůle, v opačném k častým nedorozuměním. Přečtěte si podrobně o lásce Raka a Lva.

Partnerský horoskop: Rak + Lev

Partnerský horoskop: Rak + Lev

Rak a Panna: láska nadějná

Jaké je partnerství domácky založeného Raka a kritické Panny? Překvapivě úspěšné. Jde o symbiózu citu a rozumu, která sice může být někdy náročná, ale vynaložené úsilí obou zúčastněných se rozhodně vyplatí. Může vzniknout skoro dokonalý pár. Přečtěte si o lásce Raka a Panny.

Partnerský horoskop: Rak + Panna

Partnerský horoskop: Rak + Panna

Rak a Váhy: láska nevšední

Partnerství domácky založeného Raka s harmonickou Váhou. Mohlo by být ideální, kdyby na sebe nenarazily dva výrazně rozdílné charaktery. Při vzájemné toleranci však slibuje nevšedně láskyplný domov. Přečtěte si o lásce Raka a Váhy.

Partnerský horoskop: Rak + Váhy

Partnerský horoskop: Rak + Váhy

Rak a Štír: láska ideální

Jaké je partnerství citlivého Raka a emočně intenzivního Štíra? Ideální. Tihle dva, když budou chtít, mohou prožít manželství nebeské i na zemi. Úskalím jejich vztahu je přemíra emocí, o kterých rozdílně komunikují. Přečtěte si o lásce Raka a Štíra.

Partnerský horoskop: Rak + Štír

Partnerský horoskop: Rak + Štír

Rak a Střelec: láska prospěšná

Jaké je partnerství citlivého a domácky založeného Raka se světoběžníkem Střelcem? Určitě zajímavé a oboustranně přínosné. Střelec dokáže zkrotit račí náladovost a přemoci jeho sklony k peciválovství. Rak naopak pomůže připoutat Střelce k rodinnému krbu.

Partnerský horoskop: Rak + Střelec

Partnerský horoskop: Rak + Střelec

Rak a Kozoroh: láska rodinná

Partnerství emočně labilního Raka s ctižádostivým Kozorohem bude ve všech rodinných záležitostech většinou souladné. Spory přicházejí s rozdílným přístupem ke kariéře a profesnímu životu. Kozorozi mají práci a kariéru ve svém žebříčku hodnot vždy na prvním místě. Přečtěte si o lásce Raka a Kozoroha.

Partnerský horoskop: Rak + Kozoroh

Partnerský horoskop: Rak + Kozoroh

Rak a Vodnář: láska obtížná

Jaké je partnerství citlivého a domácky založeného Raka s nepoddajným Vodnářem? Samozřejmě dost nesourodé, ale při vzájemné toleranci může být i oboustranně velmi obohacující. Přečtěte si o lásce Raka a Vodnáře.

Partnerský horoskop: Rak + Vodnář

Partnerský horoskop: Rak + Vodnář

Rak a Ryby: láska magická

Partnerství citlivého a domácky založeného Raka se soucitnou a obětavou Rybou bude magicky přitažlivé, plné něhy a lásky. Ale jenom někdy, oba zúčastnění musí zapomenout na své věčně rozbolavělé duše a pokusit se konstruktivně zvládat realitu. Přečtěte si o lásce Raka a Ryb.

Partnerský horoskop: Rak + Ryby

Partnerský horoskop: Rak + Ryby

reklama

Související témata: horoskopy , partnerský horoskop , znamení Raka

reklama

Přečtěte si také

reklama