Partnerský horoskop: Beran + Rak

Jaké je partnerství lidí narozených ve znamení ohnivého Berana a vodního Raka? Jaké je setkání dvou rozdílných principů a životních přístupů? Přečtěte si o partnerství bojovného a přímočarého Berana s citlivým a emocionálním Rakem.

Jaké je partnerství dvou velmi odlišných jedinců – ohnivého Berana a citlivého Raka? Složité, ale při vzájemné toleranci trvalé a oboustranně výhodné.

  • Hlavní téma vztahu: Zvládnout rozdílné emoce, které mají tendenci vyústit v žárlivost, vztek či citové frustrace.
  • Pozitiva: Síla lásky a citu.
  • Negativa: Hněvivost a náladovost.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: V budování společného domova a rodinného života. Také v podnikání a obchodních záležitostech.

Poměrně problematická kombinace, která ale při oboustranné toleranci a schopnosti chápat odlišnosti druhého může přerůst ve velmi trvalý a velice láskyplný vztah. Rak je pro Berana příliš uzavřený, jemnocitný a nepochopitelný. Typická beraní otevřenost a upřímnost zase Raka dost zraňuje. Jak z toho ven? Vzájemnou komunikací. Raci musí o svých bolístkách mluvit a Beran by se měl občas zastavit a naslouchat jim.

Na druhou stranu ráznost Berana může pomoci „ufňukanému“ Raku prožít život ve větší aktivitě a bez typických račích emočních propadů. Beran je nechápe a chápat nikdy nebude, a tak to Rak ani moc nezkouší. Račí romantismus naopak může Beranovi ukázat svět z té něžnější a jemnější stránky. Přirozenější kombinací je, když ve vztahu je Rakem žena, ale i muž Rak dokáže beraní ženu dobře naladit na její ženskou roli, kterou občas tak těžko v životě hledá.

V čem se ale těmhle dvěma buda dařit náramně je v budování rodinného hnízda. Ve svém domově a rodině dokážou své výrazné city využít konstruktivním způsobem. Společně umí také bojovat za spravedlivé věci a za svá přesvědčení. Jsou schopni silou vůle a činorodosti dát své fantazii pevný základ.

  • Dobrá rada: Sňatek a rodina jsou pro vás oba skvělý a konstruktivní počin.

Všechny partnerské kombinace pro znamení Berana a Raka si můžete přečíst zde:

Charakteristiky znamení Berana a Raka:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2023

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.