zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Partnerský horoskop: Beran + Rak

Partnerský horoskop: Beran + Rak
Autor: iStock Partnerský horoskop: Beran + Rak
-jik- , Vydáno: 22.03.2021
Jaké je partnerství lidí narozených ve znamení ohnivého Berana a vodního Raka? Jaké je setkání dvou rozdílných principů a životních přístupů? Přečtěte si o partnerství bojovného a přímočarého Berana s citlivým a emocionálním Rakem.

reklama

Jaké je partnerství dvou velmi odlišných jedinců – ohnivého Berana a citlivého Raka? Složité, ale při vzájemné toleranci trvalé a oboustranně výhodné.

  • Hlavní téma vztahu: Zvládnout rozdílné emoce, které mají tendenci vyústit v žárlivost, vztek či citové frustrace.
  • Pozitiva: Síla lásky a citu.
  • Negativa: Hněvivost a náladovost.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: V budování společného domova a rodinného života. Také v podnikání a obchodních záležitostech.

Poměrně problematická kombinace, která ale při oboustranné toleranci a schopnosti chápat odlišnosti druhého může přerůst ve velmi trvalý a velice láskyplný vztah. Rak je pro Berana příliš uzavřený, jemnocitný a nepochopitelný. Typická beraní otevřenost a upřímnost zase Raka dost zraňuje. Jak z toho ven? Vzájemnou komunikací. Raci musí o svých bolístkách mluvit a Beran by se měl občas zastavit a naslouchat jim.

Na druhou stranu ráznost Berana může pomoci „ufňukanému“ Raku prožít život ve větší aktivitě a bez typických račích emočních propadů. Beran je nechápe a chápat nikdy nebude, a tak to Rak ani moc nezkouší. Račí romantismus naopak může Beranovi ukázat svět z té něžnější a jemnější stránky. Přirozenější kombinací je, když ve vztahu je Rakem žena, ale i muž Rak dokáže beraní ženu dobře naladit na její ženskou roli, kterou občas tak těžko v životě hledá.

V čem se ale těmhle dvěma buda dařit náramně je v budování rodinného hnízda. Ve svém domově a rodině dokážou své výrazné city využít konstruktivním způsobem. Společně umí také bojovat za spravedlivé věci a za svá přesvědčení. Jsou schopni silou vůle a činorodosti dát své fantazii pevný základ.

  • Dobrá rada: Sňatek a rodina jsou pro vás oba skvělý a konstruktivní počin.

reklama

Související témata: horoskopy , partnerský horoskop , znamení Berana , znamení Raka , partnerství Beran a Rak

reklama

Přečtěte si také

reklama