Partnerský horoskop – Beran. Jaká znamení se k němu hodí nejvíce?

Jak miluje Beran? Která znamení se k němu hodí nejvíce a se kterými bude mít problémy? Nejvíce si rozumí s dalšími ohnivci zvěrokruhu – s Lvem a Střelcem, ale zajímavý a velmi úspěšný vztah může navázat i s Vodnářem nebo Blížencem. Problémy obvykle mívá s Kozorohem a Rakem. Přesto i s těmito dvěma může prožít lásku nebeskou.

Přečtěte si podrobnou charakteristiku všech dvanácti typů partnerství znamení Berana.

Beran a Beran: láska energická a akční

Jaké je partnerství dvou Beranů? Vášnivé, pestré, vzájemně inspirující, někdy trochu výbušné, ale nikdy nudné. Jeho výhodou je akčnost vztahu, negativem pravděpodobnost hádek a nedorozumění kvůli maličkostem. Přečtěte si podrobnou charakteristiku lásky Berana a Berana.

Beran a Býk: láska vášnivá

Jaké je partnerství ohnivého Berana a zemského, nebesky trpělivého Býka? Láskyplné, vášnivé, velmi tvořivé, ale také někdy příliš impulzivní a zbytečně malicherné. Přečtěte si o lásce rohaté plné velkých citů, ale i zkoušek trpělivost a odolnosti. Přečtěte si podrobnou charakteristiku o partnerství Berana a Býka.

Beran a Blíženci: láska jiskřivá

Jaké je partnerství ohnivého Berana a vzdušného přelétavého Blížence? Ohromně inspirující, vzájemně podnětné, ale také někdy až moc znepokojivé a nejisté. Pozitivem vztahu je vzájemná inspirativnost, negativem nestálost. Přečtěte si podrobnou charakteristiku o partnerství Berana a Blížence.

Beran a Rak: láska citlivá

Jaké je partnerství dvou velmi odlišných jedinců – ohnivého Berana a citlivého Raka? Složité, ale při vzájemné toleranci trvalé a oboustranně výhodné. Musí se však naučit zvládat rozdílnou povahu svých emocí. Přečtěte si podrobnou charakteristiku lásky Berana a Raka.

Beran a Lev: láska ohnivá

Jaké je partnerství dvou ohnivých jedinců – bojovného Berana a velkorysého Lva? Velmi úspěšné, zejména v kreativní činnosti, ke které patří i výchova společných potomků. Přečtěte si o lásce přímočarého Berana a hrdého Lva.

Beran a Panna: láska zvídavá

Jaké je partnerství dvou nesourodých jedinců – akčního Berana a kritické Panny? Možná trochu složité, ale rozhodně intelektuálně vzrušující. Pozitivem vztahu jsou nikdy nekončící vzájemné mentální podněty, negativem četnost a malichernost sporů. Přečtě si podrobnosti o lásce Berana a Panny.

Beran a Váhy: láska vábivá

Jaké je partnerství dvou lidí, kteří mají zcela opačné povahy? Zajímavé, pokud se navzájem poučí z nejlepších vlastností toho druhého. Přečtěte si podrobnosti o lásce Berana a Váhy.

Beran a Štír: láska bouřlivá

Jaké je partnerství dvou energických a akčních jedinců – odvážného Berana a silou vůle oplývajícího Štíra? Hodně vášnivé, hodně úspěšné i hodně nebezpečné. Přečtěte si podrobnosti o lásce Berana a Štíra.

Beran a Střelec: láska dobrodružná

Jaké je partnerství dvou dobrodružných povah – odvážného Berana a entuziastického Střelce? Určitě v mnoha ohledech velmi souladné, možná někdy až moc. Nespornými pozitivy vztahu jsou energie a nadšení pro věc. Spolu mohou prožít velká dobrodružství, která ostatní dvojice míjejí. Přečtěte si o lásce Berana a Střelce.

Beran a Kozoroh: láska nezdolná

Jaké je partnerství dvou velmi cílevědomých jedinců – odvážného Berana a seriózního Kozoroha? O práci a trpělivosti spojené s praktickou obratností a odvahou jednat. Přečtěte si podrobnosti o lásce Berana a Kozoroha.

Beran a Vodnář: láska nezávislá

Jaké je partnerství dvou aktivních, nezávislých a originálních jedinců – odvážného a přímého Berana a nápaditého Vodnáře? Svobodné, a to za každou cenu. Jeho velkým pozitivem je originalita a nápaditost, se kterými zvládají úskalí života. Přečtěte si podrobnosti o lásce Berana a Vodnáře.

Beran a Ryby: láska inspirující

Jaké je partnerství dvou velmi odlišných jedinců – odvážného, prudkého Berana a vnímavé, obětavé Ryby? Překvapivě úspěšné a láskyplné, musejí se však oba vyhnout nerealistickým představám a chimérám. Přečtěte si podrobnosti o lásce Berana a Ryby.

Jací jsou muži a ženy narození ve znamení Berana?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 10. 6. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a odejít. Řiďte se tímto instinktem a dejte se do práce. Toužíte se pustit do práce na určitých projektech. Klíčové pro vás nyní je, abyste se ujistili, že ty, které jsou již zahájeny, budou dokončeny dříve, než se pustíte do dalších. Nedovolte lidem, aby vám stáli v cestě k pokroku. V případě potřeby uchopte otěže do svých rukou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.