zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Partnerský horoskop – Beran. Jaká znamení se k němu hodí nejvíce?

Partnerský horoskop: Beran + Vodnář
Autor: iStock Partnerský horoskop: Beran + Vodnář
Jiřina Köppelová , Vydáno: 31.03.2021
Jak miluje Beran? Která znamení se k němu hodí nejvíce a se kterými bude mít problémy? Nejvíce si rozumí s dalšími ohnivci zvěrokruhu – s Lvem a Střelcem, ale zajímavý a velmi úspěšný vztah může navázat i s Vodnářem nebo Blížencem. Problémy obvykle mívá s Kozorohem a Rakem. Přesto i s těmito dvěma může prožít lásku nebeskou.

reklama

Přečtěte si podrobnou charakteristiku všech dvanácti typů partnerství znamení Berana.

Beran a Beran: láska energická a akční

Jaké je partnerství dvou Beranů? Vášnivé, pestré, vzájemně inspirující, někdy trochu výbušné, ale nikdy nudné. Jeho výhodou je akčnost vztahu, negativem pravděpodobnost hádek a nedorozumění kvůli maličkostem. Přečtěte si podrobnou charakteristiku lásky Berana a Berana.

Partnerský horoskop: Beran + Beran

Partnerský horoskop: Beran + Beran

Beran a Býk: láska vášnivá

Jaké je partnerství ohnivého Berana a zemského, nebesky trpělivého Býka? Láskyplné, vášnivé, velmi tvořivé, ale také někdy příliš impulzivní a zbytečně malicherné. Přečtěte si o lásce rohaté plné velkých citů, ale i zkoušek trpělivost a odolnosti. Přečtěte si podrobnou charakteristiku o partnerství Berana a Býka.

Partnerský horoskop: Beran + Býk

Partnerský horoskop: Beran + Býk

Beran a Blíženci: láska jiskřivá

Jaké je partnerství ohnivého Berana a vzdušného přelétavého Blížence? Ohromně inspirující, vzájemně podnětné, ale také někdy až moc znepokojivé a nejisté. Pozitivem vztahu je vzájemná inspirativnost, negativem nestálost. Přečtěte si podrobnou charakteristiku o partnerství Berana a Blížence.

Partnerský horoskop: Beran + Blíženci

Partnerský horoskop: Beran + Blíženec

Beran a Rak: láska citlivá

Jaké je partnerství dvou velmi odlišných jedinců – ohnivého Berana a citlivého Raka? Složité, ale při vzájemné toleranci trvalé a oboustranně výhodné. Musí se však naučit zvládat rozdílnou povahu svých emocí. Přečtěte si podrobnou charakteristiku lásky Berana a Raka.

Partnerský horoskop: Beran + Rak

Partnerský horoskop: Beran + Rak

Beran a Lev: láska ohnivá

Jaké je partnerství dvou ohnivých jedinců – bojovného Berana a velkorysého Lva? Velmi úspěšné, zejména v kreativní činnosti, ke které patří i výchova společných potomků. Přečtěte si o lásce přímočarého Berana a hrdého Lva.

Partnerský horoskop: Beran + Lev

Partnerský horoskop: Beran + Lev

Beran a Panna: láska zvídavá

Jaké je partnerství dvou nesourodých jedinců – akčního Berana a kritické Panny? Možná trochu složité, ale rozhodně intelektuálně vzrušující. Pozitivem vztahu jsou nikdy nekončící vzájemné mentální podněty, negativem četnost a malichernost sporů. Přečtě si podrobnosti o lásce Berana a Panny.

Partnerský horoskop: Beran + Panna

Partnerský horoskop: Beran + Panna

Beran a Váhy: láska vábivá

Jaké je partnerství dvou lidí, kteří mají zcela opačné povahy? Zajímavé, pokud se navzájem poučí z nejlepších vlastností toho druhého. Přečtěte si podrobnosti o lásce Berana a Váhy.

Partnerský horoskop: Beran + Váhy

Partnerský horoskop: Beran + Váhy

Beran a Štír: láska bouřlivá 

Jaké je partnerství dvou energických a akčních jedinců – odvážného Berana a silou vůle oplývajícího Štíra? Hodně vášnivé, hodně úspěšné i hodně nebezpečné. Přečtěte si podrobnosti o lásce Berana a Štíra.

Partnerský horoskop: Beran + Štír

Partnerský horoskop: Beran + Štír

Beran a Střelec: láska dobrodružná 

Jaké je partnerství dvou dobrodružných povah – odvážného Berana a entuziastického Střelce? Určitě v mnoha ohledech velmi souladné, možná někdy až moc. Nesporným pozitivem vztahu jsou energie a nadšení pro věc. Spolu mohou prožít velká dobrodružství, která ostatní dvojice míjejí. Přečtěte si o lásce Berana a Střelce.

Partnerský horoskop: Beran + Střelec

Partnerský horoskop: Beran + Střelec

Beran a Kozoroh: láska nezdolná

Jaké je partnerství dvou velmi cílevědomých jedinců – odvážného Berana a seriózního Kozoroha? O práci a trpělivosti spojené s praktickou obratností a odvahou jednat. Přečtěte si podrobnosti o lásce Berana a Kozoroha.

Partnerský horoskop: Beran + Kozoroh

Partnerský horoskop: Beran + Kozoroh

Beran a Vodnář: láska nezávislá

Jaké je partnerství dvou aktivních, nezávislých a originálních jedinců – odvážného a přímého Berana a nápaditého Vodnáře? Svobodné, a to za každou cenu. Jeho velkým pozitivem je originalita a nápaditost, se kterými zvládají úskalí života. Přečtěte si podrobnosti o lásce Berana a Vodnáře.

Partnerský horoskop: Beran + Vodnář

Partnerský horoskop: Beran + Vodnář

Beran a Ryby: láska inspirující

Jaké je partnerství dvou velmi odlišných jedinců – odvážného, prudkého Berana a vnímavé, obětavé Ryby? Překvapivě úspěšné a láskyplné, musejí se však oba vyhnout nerealistickým představám a chimérám. Přečtěte si podrobnosti o lásce Berana a Ryby.

Partnerský horoskop: Beran +

Partnerský horoskop: Beran + Ryby

reklama

Související témata: horoskopy , partnerský horoskop , znamení Berana

reklama

Přečtěte si také

reklama