Partnerský horoskop: Beran + Lev

Jaké je partnerství dvou lidí narozených v ohnivých znameních Berana a Lva? Jaké je setkání dvou kumpánů zvěrokruhu? Přečtěte si o lásce bojovného přímočarého Berana a hrdého důstojného Lva.

Jaké je partnerství dvou ohnivých jedinců – bojovného Berana a velkorysého Lva? Velmi úspěšné, zejména v kreativní činnosti, ke které patří i výchova společných potomků.

  • Hlavní téma vztahu: Odvaha řešit neřešitelné. Rozhodnost a vůle něco podstatného vykonat.
  • Pozitiva: Energie a síla zvládnout i nemožné.
  • Negativa: Mocenský boj.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: Ve zvládání i těch nejobtížnějších úkolů a to s radostí!

Setkávají se dva lidé s podobným naturelem. Oba ohniví, vášniví, fyzicky zdatní. Lev více kreativní a zábavný, což Berana nesmírně oslňuje. A Lev je šťastný, že je v očích Berana tak oslňující, a o to víc září. Problémem jsou ega obou partnerů. Beran velmi lehce dokáže Lva urazit nebo nedostatečně vzývat lví velikost a pýcha Lva utrpí těžkou ránu. Hříva splihne a Lev uraženě odchází za jinou/za jiným, jistojistě více obdivujícím.

Přesto tato kombinace partnerů patří mezi nejúspěšnější v celém zvěrokruhu. Dokážou-li oba čas od času ustupovat ze svých pozic, nic jim nebrání ve velmi harmonickém soužití. Jeden obdivuje druhého, přirozeně si pomáhají, doplňují se v sexu a skvěle bezkonfliktně vychovávají své potomky.

Hvězdy jim navíc nadělily odvahu, sílu vůle, vůdcovské kvality a rozhodnost. Pokud se dokážou domluvit na společném cíli, nic na světe je nezastaví. Zdobí je ctižádost a sebedůvěra. Pozor si musejí dávat na impulzivnost. Jestliže ve svém činorodém a bojovném projevu narazí na překážky, rodí se v této dvojici frustrace a hněv.

  • Dobrá rada: Nezkoušejte hlavou prorazit zeď.

Všechny partnerské kombinace pro znamení Berana a Lva si můžete přečíst zde:

Charakteristiky znamení Berana a Lva:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 6. 2023

Úkoly všeho druhu vám dnes budou připadat jako Herkulova práce, Berani. Kvůli přepracování a napětí se můžete cítit trochu pod psa. Možná by bylo dobré, kdybyste si na chvíli odpočinuli o samotě. Pokud to nejde, snažte se alespoň trochu uklidnit. Také některé nečekané změny ve vašem okolí by mohly rozvášnit jazyky. Než začnete dělat ukvapené závěry, nezapomeňte si ověřit fakta.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.