Partnerský horoskop: Beran + Lev

Jaké je partnerství dvou lidí narozených v ohnivých znameních Berana a Lva? Jaké je setkání dvou kumpánů zvěrokruhu? Přečtěte si o lásce bojovného přímočarého Berana a hrdého důstojného Lva.

Jaké je partnerství dvou ohnivých jedinců – bojovného Berana a velkorysého Lva? Velmi úspěšné, zejména v kreativní činnosti, ke které patří i výchova společných potomků.

  • Hlavní téma vztahu: Odvaha řešit neřešitelné. Rozhodnost a vůle něco podstatného vykonat.
  • Pozitiva: Energie a síla zvládnout i nemožné.
  • Negativa: Mocenský boj.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: Ve zvládání i těch nejobtížnějších úkolů a to s radostí!

Setkávají se dva lidé s podobným naturelem. Oba ohniví, vášniví, fyzicky zdatní. Lev více kreativní a zábavný, což Berana nesmírně oslňuje. A Lev je šťastný, že je v očích Berana tak oslňující, a o to víc září. Problémem jsou ega obou partnerů. Beran velmi lehce dokáže Lva urazit nebo nedostatečně vzývat lví velikost a pýcha Lva utrpí těžkou ránu. Hříva splihne a Lev uraženě odchází za jinou/za jiným, jistojistě více obdivujícím.

Přesto tato kombinace partnerů patří mezi nejúspěšnější v celém zvěrokruhu. Dokážou-li oba čas od času ustupovat ze svých pozic, nic jim nebrání ve velmi harmonickém soužití. Jeden obdivuje druhého, přirozeně si pomáhají, doplňují se v sexu a skvěle bezkonfliktně vychovávají své potomky.

Hvězdy jim navíc nadělily odvahu, sílu vůle, vůdcovské kvality a rozhodnost. Pokud se dokážou domluvit na společném cíli, nic na světe je nezastaví. Zdobí je ctižádost a sebedůvěra. Pozor si musejí dávat na impulzivnost. Jestliže ve svém činorodém a bojovném projevu narazí na překážky, rodí se v této dvojici frustrace a hněv.

  • Dobrá rada: Nezkoušejte hlavou prorazit zeď.

Všechny partnerské kombinace pro znamení Berana a Lva si můžete přečíst zde:

Charakteristiky znamení Berana a Lva:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.