zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Partnerský horoskop – Lev. Jaká znamení se k němu hodí nejvíce?

Partnerský horoskop: Lev + Střelec
Autor: iStock Partnerský horoskop: Lev + Střelec
Jiřina Köppelová , Vydáno: 23.07.2021
Láska společenského, velkolepého a družného Lva je zářivá, velkorysá a vášnivá. Toto znamení je spojováno s naším já, seberealizací, tvořivostí a plodností. Lvi se narodili ve znamení velkých a šlechetných citů. Často si tak volí partnery, kteří jim buďto takovou lásku nabízejí nebo ji u nich obdivují.

reklama

Která znamení se ke Lvům hodí nejvíce a se kterými budou mít ve společném soužití problémy? Nejvíce si rozumí s dalšími ohnivými znameními – s Beranem a Střelcem. Úspěšný a velmi inspirativní vztah může navázat s Blížencem a Váhou. U nich však Lev může narazit na jejich vrozenou přelétavost a vrtkavost. Nadějný vztah uzavře s Rybou, Pannou a Rakem. Velmi specifické partnerství má s Kozorohem a Štírem. Tvrdě narazí na Býka nebo Vodnáře.

Nabízíme vám podrobné charakteristiky všech dvanácti podob partnerské lásky znamení Lva.

Lev a Beran: láska ohnivá

Jaké je partnerství dvou ohnivých jedinců – velkorysého Lva a bojovného Berana? Velmi úspěšné, zejména v kreativní činnosti, ke které patří i výchova společných potomků. Přečtěte si o lásce hrdého Lva a přímočarého Berana.

Partnerský horoskop: Beran + Lev

Partnerský horoskop: Beran + Lev

Lev a Býk: láska napínavá

Jaké je partnerství hrdého Lva a pohodového, ale také někdy pěkně tvrdohlavého Býka? Dost obtížné kvůli vzájemné neústupnosti. Pokud ale oba projeví pořádný kus tolerance a smysl pro kompromis, může to být partnerství velmi úspěšné. Přečtěte si o lásce Lva a Býka.

Partnerský horoskop: Býk + Lev

Partnerský horoskop: Býk + Lev

Lev a Blíženci: láska hravá i šálivá

Partnerství hrdého Lva s neposedným a živým Blížencem bude naplněné mnoha společenskými kontakty, zábavou, mentálními podněty a přátelstvím. Úskalím tohoto vztahu je často přemíra nebo paradoxně nedostatek komunikace. Přečtěte si o lásce Lva a Blížence.

Partnerský horoskop: Blíženec + Lev

Partnerský horoskop: Blíženec + Lev

Lev a Rak: láska doplňující

Partnerství společenského Lva a domácky, citově založeného Raka. V lepším případě u těchto dvou dojde k dokonalému souznění citu a vůle, v opačném k častým nedorozuměním. Přečtěte si podrobně o lásce Lva a Raka.

Partnerský horoskop: Rak + Lev

Partnerský horoskop: Rak + Lev

Lev a Lev: láska královská

Jaké je partnerství dvou společenských, hrdých i velkorysých lidí narozených ve znamení Lva? Rozhodně zábavné, plné tvořivé energie a také velmi radostné pro jejich děti. Přečtěte si o lásce dvou Lvů.

Partnerský horoskop: Lev + Lev

Partnerský horoskop: Lev + Lev

Lev a Panna: láska nápaditá

Partnerství společenského, velkorysého Lva se skromnou a kritickou Pannou nemusí být vůbec tak špatné, jak by mohlo na první pohled vypadat. Doplňují se totiž v mnoha životních oblastech a v mnoha si přinejmenším nebudou překážet. Přečtěte si o lásce Lva a Panny.

Partnerský horoskop: Lev + Panna

Partnerský horoskop: Lev + Panna

Lev a Váhy: láska okázalá

Jaké je partnerství společenského, velkorysého Lva s neméně společenskou a vkusnou Váhou? Spojovat je bude kreativita, společenskost, optimismus a zájem o umění. Rozdělovat neústupnost a egoismus. Přečtěte si o lásce Lva a Váhy.

Partnerský horoskop: Lev + Váhy

Partnerský horoskop: Lev + Váhy

Lev a Štír: láska šílená

Partnerství velkorysého Lva s tajuplným a vášnivým Štírem bude emocionálně bohaté, plné síly, energie a také úžasného sexu. Problémem jsou touha po moci a diktátorské sklony obou zúčastněných. Přečtěte si o lásce Lva a Štíra.

Partnerský horoskop: Lev + Štír

Partnerský horoskop: Lev + Štír

Lev a Střelec: láska šťastná

Jaké je partnerství společenského a hrdého Lva s optimistickým Střelcem? Naplněné dobrodružstvím, štěstím a radostí. Pokud tihle dva nebudou nic přehánět, mohou prožít šťastný a zajímavý partnerský život. Přečtěte si o lásce Lva a Střelce.

Partnerský horoskop: Lev + Střelec

Partnerský horoskop: Lev + Střelec

Lev a Kozoroh: láska solidní

Partnerství společenského, velkorysého Lva s ctižádostivým a houževnatým Kozorohem je zajímavé, zejména v pracovních či obchodních oblastech i velmi přínosné. Překážkou vzájemného porozumění jsou však obvykle jejich velká ega a přesvědčení o vlastní neomylnosti. Jaká je láska mezi Lvem a Kozorohem?

Partnerský horoskop: Lev + Kozoroh

Partnerský horoskop: Lev + Kozoroh

Lev a Vodnář: láska individualistická

Jaké je partnerství společenského a důstojného Lva s rebelem zvěrokruhu Vodnářem? V lecčems velmi obtížné, oba jsou velkými individualitami, které nerady něco slevují ze svých představ o životě. Spojovat je může vzájemný obdiv a úcta. Přečtěte si o lásce Lva a Vodnáře.

Partnerský horoskop: Lev + Vodnář

Partnerský horoskop: Lev + Vodnář

Lev a Ryby: láska zářivá

Jaké je partnerství společenského, zářivého Lva se snivou, kreativní Rybou? V mnoha ohledech velmi přínosné. Oba jsou tvořiví se skvělou představivostí. Oba také milují romantické projevy lásky. Úskalím jsou jejich sklony k sebeklamu a idealizaci. Přečtěte si o lásce Lva a Ryby.

Partnerský horoskop: Lev + Ryby

Partnerský horoskop: Lev + Ryby

reklama

Související témata: horoskopy , partnerský horoskop , znamení Lva

reklama

Přečtěte si také

reklama