Testy lásky

20. července 2021 04:30

Jiřina Köppelová

Partnerský horoskop: Lev + Vodnář

Jaké je partnerství společenského Lva s originálním Vodnářem? Dost obtížné. Potkávají se dvě velké individuality, které zásadně ze svých postojů a přesvědčení nic neslevují. Mohly by se ale vzájemně velmi obdivovat. Přečtěte si o lásce Lva a Vodnáře.

Jaké je partnerství společenského a důstojného Lva s rebelem zvěrokruhu Vodnářem? V lecčems velmi obtížné, oba jsou velkými individualitami, které nerady něco slevují ze svých představ o životě. Spojovat je může vzájemný obdiv a úcta.

  • Hlavní téma vztahu: Překonávat svéhlavost a sklony vše dramatizovat. Vodnář by se měl přiučit vřelosti a Lev zachovávání odstupu. Sladit lví pýchu s vodnářskou touhou po svobodě.
  • Pozitiva: Originalita, pozitivní vliv na ostatní, jdou příkladem. Otevřenost i pevnost charakteru.
  • Negativa: Nervové napětí, neracionální chování, destruktivnost.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: V nevšedním prožívání všedností.

Dvě opoziční znamení – znamení, která v astrologickém kruhu leží přímo proti sobě. Pro souladné soužití si potřebují osvojit nejlepší vlastnosti toho druhého. Vodnář by měl v sobě najít kus vřelé radosti ze života a alespoň občas rozpustit své ledové srdce v kapce lví romantiky a něhy. Naopak Lev by se měl naučit vodnářskému odstupu a nebrat všechno tak smrtelně vážně, tedy hlavně sám sebe.

Jinak si ale rozumí moc dobře. Pevnost, solidnost, kreativita, nápaditost, originalita a jedinečnost, to jsou vlastnosti, přes které Lev s Vodnářem k sobě najdou cestu. A pokud se dokážou domluvit na rozdělení životních rolí, je na obzoru nevšední vztah, který může vydržet léta.

  • Dobrá rada: Pýcha a touha po svobodě za každou cenu vám obvykle brání v naslouchání dobrých rad.

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.