zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Partnerský horoskop: Blíženec + Lev

Partnerský horoskop: Blíženec + Lev
Autor: iStock Partnerský horoskop: Blíženec + Lev
-jik- , Vydáno: 03.05.2021
Jaké je partnerství mentálně čilého Blížence a hrdého Lva? V mnoha ohledech zábavné. Oba milují společnost, hry všeho druhu, jsou kreativní i aktivní. Trable většinou nastanou ve chvíli, kdy oba chtějí prosadit své představy o dokonalém manželství. Přečtěte si o lásce Blížence a Lva.

reklama

Jaké je partnerství neposedného a živého Blížence s hrdým Lvem? Určitě naplněné společenskými kontakty, zábavou, mentálními podněty a přátelstvím. Úskalím tohoto vztahu je často přemíra nebo paradoxně nedostatek komunikace.

  • Hlavní téma vztahu: Jak spojit mentální energii s vůlí a realizací.
  • Pozitiva: Společenskost, přátelskost, kreativita, aktivita. Schopnost realizovat nové myšlenky a prosazovat své představy a rozhodnutí silou vůle.
  • Negativa: Častá nedorozumění, mnoho, nebo naopak málo slov. Sklony k nevěře.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: V prosazování nových kreativních nápadů, myšlenek a jejich realizace.

Tihle dva si vyhovují i nevyhovují stejnou měrou. I když pozitiva budou na misce pomyslných vah vždy převládat. Oba milují zábavu, jsou aktivní mentálně i fyzicky. Lev je ale dominantní a potřebuje silného partnera, především ženy Lvice vyhledávají výrazného partnera, který ustojí jejich „královské manýry“. Ty mohou být Blíženci k smíchu. Obdiv by mu mohl jít o poznání lépe. Opačně je situace snazší, chytrá Blíženkyně dokáže nechat oči (a někdy i mozek) na dominujícím a oslňujícím Lvu a určitě ho umí i patřičně pochválit.

Problém obvykle nastane jinde. Lev je věrné znamení, k jeho představě o velké lásce věrnost prostě patří. Lev sice potřebuje obdiv vícera partnerek, ale v podstatě je věrný jedné vyvolené. Blíženec patří mezi přelétavá znamení, je to motýl, který potřebuje k životu nové a nové podněty. Je jen na vzájemné domluvě a toleranci obou dvou, jak dokážou tenhle rozpor vyřešit.

  • Dobrá rada: Nezdůrazňujte tolik své rozdílnosti, vsaďte vždy na to, co vás spojuje.

reklama

Související témata: horoskopy , partnerský horoskop , partnerství Blížence a Lva , znamení Blížence

reklama

Přečtěte si také

reklama