Partnerský horoskop: Blíženec + Lev

Jaké je partnerství čilého Blížence a hrdého Lva? Zábavné, oba milují společnost, hry všeho druhu, jsou kreativní i aktivní. Trable nastanou ve chvíli, kdy oba chtějí prosadit své představy o dokonalém manželství. Přečtěte si o lásce Blížence a Lva.

Jaké je partnerství neposedného a živého Blížence s hrdým Lvem? Určitě naplněné společenskými kontakty, zábavou, mentálními podněty a přátelstvím. Úskalím tohoto vztahu je často přemíra nebo paradoxně nedostatek komunikace.

  • Hlavní téma vztahu: Jak spojit mentální energii s vůlí a realizací.
  • Pozitiva: Společenskost, přátelskost, kreativita, aktivita. Schopnost realizovat nové myšlenky a prosazovat své představy a rozhodnutí silou vůle.
  • Negativa: Častá nedorozumění, mnoho, nebo naopak málo slov. Sklony k nevěře.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: V prosazování nových kreativních nápadů, myšlenek a jejich realizace.

Tihle dva si vyhovují i nevyhovují stejnou měrou. I když pozitiva budou na misce pomyslných vah vždy převládat. Oba milují zábavu, jsou aktivní mentálně i fyzicky. Lev je ale dominantní a potřebuje silného partnera, především ženy Lvice vyhledávají výrazného partnera, který ustojí jejich „královské manýry“. Ty mohou být Blíženci k smíchu. Obdiv by mu mohl jít o poznání lépe. Opačně je situace snazší, chytrá Blíženkyně dokáže nechat oči (a někdy i mozek) na dominujícím a oslňujícím Lvu a určitě ho umí i patřičně pochválit.

Problém obvykle nastane jinde. Lev je věrné znamení, k jeho představě o velké lásce věrnost prostě patří. Lev sice potřebuje obdiv vícera partnerek, ale v podstatě je věrný jedné vyvolené. Blíženec patří mezi přelétavá znamení, je to motýl, který potřebuje k životu nové a nové podněty. Je jen na vzájemné domluvě a toleranci obou dvou, jak dokážou tenhle rozpor vyřešit.

  • Dobrá rada: Nezdůrazňujte tolik své rozdílnosti, vsaďte vždy na to, co vás spojuje.

Všechny partnerské kombinace pro znamení Blížence a Lva si můžete přečíst zde:

Charakteristiky znamení Blížence a Lva:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.