Partnerský horoskop – Blíženci. Milují Váhy a Vodnáře, vyhýbají se Štírům a Rybám

Láska Blížence je perlivá a svěží jako horská bystřina. Miluje jiskřivě, zábavně, ale také přelétavě. Je těžké si udržet věrnost a trvalý zájem tohoto motýlka zvěrokruhu. Přesto když se vám to podaří, nabídne vám společný život, ve kterém se nudit rozhodně nebudete.

Která znamení se k Blížencům hodí nejvíce a se kterými bude mít ve společném soužití problémy? Nejvíce si rozumí s podobnými kumpány horoskopu – s Váhou a Vodnářem. Úspěšný a velmi zábavný vztah může navázat i s Beranem a Lvem, zde se ale obě znamení střetnou s určitou povrchností citů Blížence. Problémy různého druhu obvykle mívá s Pannou, Střelcem a Rybami. Tvrdě může narazit na Kozoroha nebo Štíra.

Nabízíme vám podrobné charakteristiky všech dvanácti podob partnerské lásky znamení Blíženců.

Blíženec a Beran: láska jiskřivá

Jaké je partnerství lidí narozených ve vzdušném znamení Blíženců a ohnivém znamení Berana? Jaké je setkání dvou inspirativních a aktivních jedinců? V první fázi vztahu oslňující, jejich problémem je ve vzájemné lásce vytrvat. Přečtěte si o lásce Blížence a Berana.

Blíženec a Býk: láska radostná

Jaké je partnerství vzdušného znamení se zemským? Jaké je setkání čilého, neposedného Blížence s pohodovým a klid milujícím Býkem? V mnoha ohledech vzrušující, ale také plné nedorozumění. Přečtěte si o lásce Blížence a Býka.

Blíženec a Blíženec: láska bláznivá

Partnerství dvou mentálně zdatných a čilých Blíženců nabízí živost, vzájemnou intelektuální podnětnost i zábavnost. Trápí je neklid, nervozita a chaotické jednání obou zúčastněných. Přečtěte si o lásce Blížence a Blížence.

Blíženec a Rak: láska vrtkavá

Vzdušné znamení Blížence narazilo na vodní znamení Raka. Nemusí to být tak špatné, jak by to na první pohled mohlo vypadat. Blíženec do vztahu vnáší jiskru a ducha, Rak zase péči a starostlivost. Přečtěte si o lásce Blížence a Raka.

Blíženec a Lev: láska hravá i šálivá

Jaké je partnerství neposedného a živého Blížence s hrdým Lvem? Určitě naplněné společenskými kontakty, zábavou, mentálními podněty a přátelstvím. Úskalím tohoto vztahu je často přemíra nebo paradoxně nedostatek komunikace. Přečtěte si o lásce Blížence a Lva.

Blíženec a Panna: láska výřečná

Partnerství neposedného a živého Blížence s kritickou a na detail zaměřenou Pannou je plné komunikace, učených diskusí a cest za poznáním, ale také vzájemné péče o tělo a duši. Přečtěte si o lásce Blížence a Panny.

Blíženec a Váhy: láska ideální

Jaké je partnerství živého a bystrého Blížence s neméně inteligentní Váhou? Podle astrologie zcela ideální, pokazit si to mohou jen oni sami. Hvězdy tomuto spojení prostě přejí. Přečtěte si o lásce Blížence a Váhy.

Blíženec a Štír: láska zvídavá i nelítostná

Partnerství živého Blížence s vášnivým Štírem je v lecčems hodně problematické. Zásadně je rozděluje hloubka jejich citů, spojuje touha po poznání. Přečtěte si o lásce Blížence a Štíra.

Blíženec a Střelec: láska nezkrotná

Jaké je partnerství živého Blížence s ještě živějším a nezkrotným Střelcem? Rozhodně zajímavé, plné vzruchů, krátkých i dalekých cest za poznáním. Ale také plné různých úletů a nevěr. Přečtěte si o lásce Blížence a Střelce.

Blíženec a Kozoroh: láska účelná

Jaké je partnerství živého a neposedného Blížence s vážným, ale velmi ctižádostivým Kozorohem? Určitě náročné pro oba zúčastněné. Tento vztah bude vždy vyžadovat vzájemný respekt a toleranci, ale pokud se jim podaří se dobře sladit, dokážou spolu velké věci. Přečtěte si o lásce Blížence a Kozoroha.

Blíženec a Vodnář: láska rebelantská

Jaké je partnerství živého, neposedného Blížence s přátelským Vodnářem? Spojuje je touha po poznání a hromadě zážitků všeho druhu. Nerozděluje skoro nic. Přečtěte si o lásce Blížence a Vodnáře.

Blíženec a Ryby: láska tvůrčí i roztržitá

Partnerství neposedného Blížence a jemné, citově založené Ryby je v mnoha ohledech doplňující a souladné. Tvůrčí schopnosti se spojují s fantazií a vynikající intuicí. Problémy přicházejí se sklony k roztržitosti a zahálce u obou partnerů. Přečtěte si o lásce Blížence a Ryby.

Další partnerské horoskopy pro ostatní znamení najdete zde:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.