Testy lásky

Aktualizováno 6. června 2022 16:26

Jiřina Köppelová

Partnerský horoskop: Blíženec + Vodnář

Jaké je partnerství živého, neposedného Blížence s přátelským Vodnářem? Spojuje je touha po poznání a hromadě zážitků všeho druhu. Nerozděluje skoro nic. Přečtěte si o lásce Blížence a Vodnáře.

Jaké je partnerství živého a neposedného Blížence s revolucionářem zvěrokruhu Vodnářem. Skvělé, jedno z nejlepších, které astrologie nabízí. Na druhou stranu všeho moc škodí a právě těmto dvěma se může stát, že po skvělém začátku a naprosté shodě přichází hořké rozčarování v podobě pocitu, že jim velké příležitosti příliš lehce proklouzly mezi prsty.

  • Hlavní motiv vztahu: Jak plně rozvinout shody, které hvězdy partnerům nabízejí.
  • Pozitiva: Rychlost, pozitivta, pružnost myšlení, samostatnost, originalita.
  • Negativa: Nervozita, výstřednost, nereálnost společných záměrů, přelétavost, citová nelítostnost.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: V rozvíjení společných myšlenek, originálních nápadů. Ve společenském životě.

Výborná kombinace. Potkávají se dvě vzdušná znamení. Vzájemná výměna duševních podnětů, záliba ve změně a zábavě. Oba nemají rádi společenské konvence, oba jsou rebelové. Vodnář o kousek větší, ale Blíženec mu dokáže zdatně sekundovat. Vyhovuje jim i určitá citová chladnost a odstup, nevyžadují denní horoucí projevy lásky a romantické večery při svíčkách. Když někdo naplánoval svatého Valentýna na únor, tedy ve znamení Vodnáře, měl velký smysl pro humor. Nic není Vodnářům a Blížencům vzdálenějšího než opulentní oslavy lásky.

Obě znamení jsou nepraktická, takže když se smíří s tím, že nebudou mít vzorně vedenou domácnost, pokud si nezaplatí hospodyni, čeká je společný souladný život plný rozmanitých prožitků, mnoha podnětů a nezvyklých zážitků.

Oba jsou díky svému pronikavému intelektu schopní postihnout jádro věci, často i neomylně vystihnou základní společenské ideje. „Nevidí" však citovější stránku světa, mohou tak občas sklouznout k cynickému až destruktivnímu chování. Pak si neberou servítky, jejich slova jsou krutá až nelítostná. Používají lstivých metod i tam, kde morálka velí poctivost.

  • Dobrá rada: Víte, že někdy je lepší mlčet, než říkat věci „tak jak jsou"?

Všechny partnerské kombinace pro znamení Blíženců a Vodnáře si můžete přečíst zde:

Charakteristiky znamení Blíženců a Vodnáře:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.