Testy lásky

Aktualizováno 24. května 2022 14:17

Jiřina Köppelová

Partnerský horoskop: Blíženec + Blíženec

Jaké je partnerství dvou mentálně zdatných a čilých Blíženců? Určitě velmi živé, vzájemně podnětné a zábavné. Někdy možná příliš neklidné. Přečtěte si o lásce Blížence a Blížence.

Jaké je partnerství dvou neklidných a živých jedinců – dvou Blíženců. Určitě nekonformní, s všestrannými zájmy, mentálně podnětné pro všechny zúčastněné.

  • Hlavní téma vztahu: Komunikace a zase jen komunikace.
  • Pozitiva: Všestrannost, rychlé myšlení i jednání, žízeň po vědění a učení.
  • Negativa: Neklid, neustále napjatá pozornost, nedostatek odpočinku, neurózy.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: V rozhovorech, ve kterých dokážou projevit svůj důvtip, mentální čilost, družnost, vstřícnost i citlivost.

Potkají-li se dva Blíženci, rozhodně řeč stát nebude. Blíženec je nejupovídanější znamení zvěrokruhu, jeho mentální pohyb je pověstný, jeho zvědavost ostatně také. Živo, veselo i duchaplno bude v domácnosti těchto dvou jedinců. Občas sice nebude uklizeno, lednice i plotna prázdná, ale diskuse se vede.

Vyhovují si i v prožívání citů, respektive v jejich nehlubokém prožívání. Tihle dva city spíše analyzují, než žijí, ale to o nich říkají zlí jazykové, kteří jim závidí pohodu a schopnost se domluvit. Jiskřivost jejich vztahu je věčná, a to i proto, že Blíženec není zrovna věrné znamení, takže se vždy „za bukem“ alespoň u jednoho z nich vyskytuje nějaký potenciální nápadník či nápadnice, kteří udržují partnery ve střehu. Vypadá to, že právě Blíženec do partnerského soužití vnesl heslo: „Konkurence musí být.“

Vládcem znamení Blíženců je planeta Merkur a ta je symbolem rychlé komunikace a jednání. Snad proto oba partneři musí neustále své myšlenky někam zatřiďovat, uspořádávat, probírat. Potřebují slova a myšlenkové konstrukce, jako ostatní k životu potřebují vodu a vzduch.

  • Dobrá rada: Držte svůj jazyk občas na uzdě, neměli byste zapomínat, jaké škody může napáchat zlé slovo.

Všechny partnerské kombinace pro znamení Blíženců si můžete přečíst zde:

Znamení Blíženců:

Muži a ženy narození ve znamení Blíženců:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.