zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Partnerský horoskop: Blíženec + Blíženec

Partnerský horoskop: Blíženec + Blíženec
Autor: iStock Partnerský horoskop: Blíženec + Blíženec
-jik- , Vydáno: 30.04.2021
Jaké je partnerství dvou mentálně zdatných a čilých Blíženců? Určitě velmi živé, vzájemně podnětné a zábavné. Někdy možná příliš neklidné. Přečtěte si o lásce Blížence a Blížence.

reklama

Jaké je partnerství dvou neklidných a živých jedinců – dvou Blíženců. Určitě nekonformní, s všestrannými zájmy, mentálně podnětné pro všechny zúčastněné.

  • Hlavní téma vztahu: Komunikace a zase jen komunikace.
  • Pozitiva: Všestrannost, rychlé myšlení i jednání, žízeň po vědění a učení.
  • Negativa: Neklid, neustále napjatá pozornost, nedostatek odpočinku, neurózy.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: V rozhovorech, ve kterých dokážou projevit svůj důvtip, mentální čilost, družnost, vstřícnost i citlivost.

Potkají-li se dva Blíženci, rozhodně řeč stát nebude. Blíženec je nejupovídanější znamení zvěrokruhu, jeho mentální pohyb je pověstný, jeho zvědavost ostatně také. Živo, veselo i duchaplno bude v domácnosti těchto dvou jedinců. Občas sice nebude uklizeno, lednice i plotna prázdná, ale diskuse se vede.

Vyhovují si i v prožívání citů, respektive v jejich nehlubokém prožívání. Tihle dva city spíše analyzují, než žijí, ale to o nich říkají zlí jazykové, kteří jim závidí pohodu a schopnost se domluvit. Jiskřivost jejich vztahu je věčná, a to i proto, že Blíženec není zrovna věrné znamení, takže se vždy „za bukem“ alespoň u jednoho z nich vyskytuje nějaký potenciální nápadník či nápadnice, kteří udržují partnery ve střehu. Vypadá to, že právě Blíženec do partnerského soužití vnesl heslo: „Konkurence musí být.“

Vládcem znamení Blíženců je planeta Merkur a ta je symbolem rychlé komunikace a jednání. Snad proto oba partneři musí neustále své myšlenky někam zatřiďovat, uspořádávat, probírat. Potřebují slova a myšlenkové konstrukce, jako ostatní k životu potřebují vodu a vzduch.

  • Dobrá rada: Držte svůj jazyk občas na uzdě, neměli byste zapomínat, jaké škody může napáchat zlé slovo.

reklama

Související témata: horoskopy , partnerský horoskop , znamení Blížence , partnerství Blížence a Blížence

reklama

Přečtěte si také

reklama