zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Partnerský horoskop: Blíženec + Rak

Partnerský horoskop: Blíženec + Rak
Autor: iStock Partnerský horoskop: Blíženec + Rak
-jik- , Vydáno: 01.05.2021
Jaké je partnerství mentálně čilého Blížence a citlivého Raka. V mnoha ohledech vzájemně inspirující a podnětné. Trable většinou vyplývají z rozdílnosti jejich povah. Přečtěte si o lásce Blížence a Raka.

reklama

Jaké je partnerství neposedného a čilého Blížence s citlivým, domácky založeným Rakem? V ideálním případě umí tito dva dostat rozum a cítění do rovnovážného vztahu. V opačném případě se utopí v malichernostech.

  • Hlavní téma vztahu: Jak dostat rozum a cit do rovnováhy.
  • Pozitiva: Praktické uvažování, schopnost přetvořit myšlenky v činy, pečlivé plánování a rozumné realizování. Domácí život.
  • Negativa: Nervozita, rozpory mezi vědomým myšlením a nevědomými motivacemi, bezobsažnost, utápění energie v malichernostech a maličkostech. Sklony k nekonečnému tlachání.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: V budování a realizování praktického i citlivého rodinného zázemí.

Vzdušné znamení Blížence narazilo na vodní znamení Raka. Nemusí to být tak špatné, jak by to na první pohled mohlo vypadat. Blíženec do vztahu vnáší jiskru a ducha, Rak zase péči a starostlivost.

Blíženecká domácnost nepatří zrovna k nejvzorněji vedené, zato Rak v této oblasti vyniká. Dokáže vytvořit útulný domov v podstatě z ničeho, vzorně se postará o rodinu a navíc je milý. Pokud ho tedy nepostihne jeho nerudná lunární fáze, to je pak nesnesitelný. Zajímavé je, že i pověstnou náladovost Raků dokáže Blíženec lehce překonávat, je mu totiž většinou k smíchu. Ano, humor je kořením života a u Blíženců je to největší dar, který jim byl nadělen. Raci jsou občas trudnomyslní, plačtiví a vztahovační a blíženecký humor jim určitě prospívá.

Partnerům se daří ve všem, co souvisí se zdravím, výživou, s domácností a obchodem. Jejich domácí život je obvykle dobře uspořádán, v rodině panuje obecné pochopení pro zvláštnosti všech zúčastněných. Nápady dokážou realizovat i s peněžitým ziskem.

  • Dobrá rada: Nepodléhejte nicotnostem, různým emocionálním rozladěním a pokušení prožvanit život.

reklama

Související témata: horoskopy , partnerský horoskop , partnerství Blížence a Raka , znamení Blížence

reklama

Přečtěte si také

reklama