Testy lásky

Aktualizováno 22. dubna 2022 15:09

Jiřina Köppelová

Partnerský horoskop: Býk + Blíženec

Jaké je partnerství zemského znamení se vzdušným? Jaké je setkání pohodového, klid milujícího Býka s čilým a neposedným Blížencem? Určitě v mnoha ohledech vzrušující, ale také plné nedorozumění. Přečtěte si o lásce Býka a Blížence.

Jaké je partnerství zemského Býka a vzdušného, mentálně čilého Blížence? Inspirativní, vzájemně podporující, intelektuálně vyspělé, ale také někdy dost bouřlivé a nejisté.

  • Hlavní téma vztahu: Krasodušná komunikace.
  • Pozitiva: Zábavnost a intelektuální podnětnost.
  • Negativa: Žárlivost.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: Ve společenském životě a v podpoře krásných věd.

S Blížencem se Býk rozhodně nudit nebude, neboť neposedná nátura vzdušného Blížence Býku dodá potřebné vzruchy, intelektuální podněty, kopu zábavy, legrace a dlouhého povídání. Blíženci naopak Býk vnese do života pevný řád a nějaká pravidla, který tento roztěkanec zvěrokruhu sakra potřebuje. V čem na sebe budou narážet?

Býk je žárlivec a ke svým partnerům zaujímá majetnický postoj, to žádný pořádný Blíženec nemá rád. Nechce, aby ho někdo zas tak hlídal, omezoval nebo mu plánoval jeho program. Je svobodný a potřebuje si svoji volnost čas od času dokazovat. Žárlivé scény ho odpuzují, něčím majetkem být nechce. Býk v sobě bude muset najít kus pořádné tolerance, aby svého partnera přijal do života se vším všudy a nesnažil se ho předělávat k obrazu svému. U Blíženců to prostě nejde. Za to bude královsky odměněn jiskřivě zábavným partnerstvím.

Toto spojení z astrologického hlediska propůjčuje dar obratného vyjadřování slovem i písmem. Přináší literární zájmy. Problémy partneři dokážou řešit s diplomatickou obratností a se schopností postihnout všechny souvislosti a vztahy.

  • Dobrá rada: Ani jeden z vás by neměl nic přehánět. Blíženec svoji přelétavost a Býk zarputilost.

Všechny partnerské kombinace pro znamení Býka a Blíženců si můžete přečíst zde:

Charakteristiky znamení Býka a Blíženců:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.