Partnerský horoskop – Býk. Jaká znamení se k němu hodí nejvíce?

Láska Býka je trvalá, solidní ale i vášnivě žárlivá. Ve svých citech touží především po jistotě, a tak často vyhledává partnery, kteří mu ji v co největší míře nabídnou. Často se dlouho vyhýbá jakémukoliv pevnému svazku, dokud bezpečně neví, jestli je jeho vyvolený ten pravý nebo pravá.

Která znamení se k němu hodí nejvíce a se kterými bude mít ve společném soužití problémy? Nejvíce si rozumí se sobě podobnými – s Pannou a Kozorohem. Úspěšný a láskyplný vztah však může navázat i s Rybou nebo Rakem. Problémy obvykle mívá s nezávislým Vodnářem a hrdým Lvem. Přesto i s těmito dvěma může prožít lásku až za hrob.

Nabízíme vám podrobné charakteristiky všech dvanácti podob partnerské lásky znamení Býka.

Býk a Beran: láska rohatá

Jaké je partnerství zemského, nebesky trpělivého Býka a ohnivého Berana? Láskyplné, živé, vášnivé, velmi tvořivé, ale také někdy příliš impulzivní a zbytečně malicherné. Přečtěte si o lásce rohaté plné velkých citů, ale i zkoušek trpělivost a odolnosti. Přečtěte si podrobnou charakteristiku partnerství Býka a Berana.

Býk a Býk: láska spokojená

Jaké je partnerství lidí narozených ve stejných znameních? V tomto případě v zemském znamení Býka? Přečtěte si, jaká je láska dvou pohodových, praktických a na hmotné statky zaměřených lidí – dvou Býků. Přečtěte si o lásce Býka s Býkem.

Býk a Blíženci: láska radostná

Jaké je partnerství zemského znamení se vzdušným? Jaké je setkání pohodového, klid milujícího Býka s čilým a neposedným Blížencem? Určitě v mnoha ohledech vzrušující, ale také plné nedorozumění. Přečtěte si o lásce Býka a Blížence.

Býk a Rak: láska harmonická

Partnerství pohodového Býka a citlivého Raka je v mnoha ohledech oboustranně přínosné a harmonické, ale také poznamenané náladovostí a přehnanou tvrdohlavostí. Přečtěte si o lásce Býka a Raka.

Býk a Lev: láska napínavá

Jaké je partnerství pohodového, ale také někdy pěkně tvrdohlavého Býka a hrdého Lva? Dost obtížné kvůli vzájemné neústupnosti. Pokud ale oba projeví pořádný kus tolerance a smysl pro kompromis, může to být partnerství velmi úspěšné. Přečtěte si o lásce Býka a Lva.

Býk a Panna: láska ideální

Partnerství pohodového a konzervativního Býka s pořádkumilovnou Pannou bývá ideální, alespoň takový osud jim připravily hvězdy. Jak si s touto predispozicí poradí oni, je jen a jen na nich. Přečtěte si o lásce Býka a Panny.

Býk a Váhy: láska souladná

Jaké je partnerství solidního, konzervativního Býka s harmonickou Váhou? V mnoha ohledech souladné a vzájemně se doplňující. Problémy do vztahu s železnou pravidelností vnáší paličatost obou znamení. Přečtěte si o lásce Býka a Váhy.

Býk a Štír: láska nebezpečná

Partnerství solidního, konzervativního Býka s intenzivním a tajemným Štírem je vášnivé, silně emoční a plné sexuálního toužení. Ale také žárlivé a v lecčems nebezpečné. Přečtěte si o lásce Býka a Štíra.

Býk a Střelec: láska optimistická

Jaké je partnerství pohodového Býka a optimistického Střelce? V mnoha ohledech velmi šťastné, optimistické a radostné. Někdy ale oba vede k pohodlnosti až lenosti. Přečtěte si o lásce Býka a Střelce.

Býk a Kozoroh: láska nebeská

Jaké je partnerství dvou největších konzervativců zvěrokruhu – Býka a Kozoroha? V základech nejlepší, jaké si umíte představit. Ďábel se však skrývá v detailu. Do vztahu se časem může vkrádat trudnomyslnost, formálnost i zklamání. Přečtěte si o lásce Býka a Kozoroha.

Býk a Vodnář: láska divoká

Partnerství pohodového Býka s nezávislým a originálním Vodnářem je v mnoha ohledech živé, zářivé, velmi společenské, ale také pěkně divoké a pro oba náročné. Přečtěte si o lásce Býka a Vodnáře.

Býk a Ryby: láska jemná a citlivá

Jaké je partnerství pohodového Býka s jemnou a citlivou Rybou? Plné romantické lásky, jemnosti i záliby v mnoha uměních. Někdy ale naplněné falší a přetvářkou. Přečtěte si o lásce Býka a Ryby.

Další partnerské horoskopy pro ostatní znamení najdete zde:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.