Partnerský horoskop: Býk + Kozoroh

Jaké je partnerství dvou největších konzervativců zvěrokruhu – Býka a Kozoroha? V základech nejlepší, jaké si umíte představit. Ďábel se však skrývá v detailu. Do vztahu se časem může vkrádat trudnomyslnost, formálnost i zklamání. Přečtěte si o lásce Býka a Kozoroha.

Jaké je partnerství solidního Býka s ještě solidnějším, ale velmi ctižádostivým Kozorohem? Může být vynikajíci, férové a trvalé, ale občas také skoupé na city a radosti života.

  • Hlavní téma vztahu: Jak naložit s věčností, kterou jim hvězdy dopřály.
  • Pozitiva: Vyrovnanost, trvalost vztahu.
  • Negativa: Vypočítavost, tvrdost.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: V budování velkolepého rodinného zázemí.

Tito dva spolu tvoří téměř dokonalý pár. Potkává se zdravý rozum, pragmatičnost, smysl pro tradice a smysl pro rodinu. Býk i Kozoroh jsou zemská znamení, oba jsou materiálně založení, oba pracovití. Tedy Kozoroh o poznání více, ale s Býkem se na společném fungování domluví náramně dobře. Rozumí si i v hloubce prožívání citů, Kozoroh proti Býku sice působí jako „studený čumák“, ale není tomu tak. Pod ledovou slupkou Kozoroh skrývá horoucí srdce. Navíc obě znamení jsou věrná znamení, což pověstné žárlivosti Býků vyhovuje. V čem může nastat problém?

No přeci jenom jsou to dvě „rohatá“ znamení. Oba si umějí postavit hlavu a chtějí, aby věci běžely zrovna podle jejich not. Pro společné fungování musí vždy jeden o krok ustoupit, většinou to bývá „moudřejší“ Kozoroh. Střetnout se mohou i nad rodinným rozpočtem, Býk je o něco marnotratnější, což šetrného Kozoroha pěkně vytáčí.

U obou se také může projevit ctižádostivá snaha o získání peněz i přání si společensky a finančně polepšit sňatkem a partnerstvím. Pokud budou do vzájemného vztahu vstupovat s čistými úmysly, jejich pragmatičnost a ctižádostivost je dovede nejen k bohatství a zabezpečení, ale i k prospěchu obou. V opačném případě se časem projeví vypočítavost, se kterou do manželství vstupovali a dokonale pokazí vše pěkné, co ti dva spolu prožili a mohou prožít v budoucnosti.

  • Dobrá rada: Buďte k sobě maximálně upřímní.

Všechny partnerské kombinace pro znamení Býka a Kozoroha si můžete přečíst zde:

Charakteristiky znamení Býka a Kozoroha:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.