zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Partnerský horoskop: Býk + Štír

Partnerský horoskop: Býk + Štír
Autor: iStock Partnerský horoskop: Býk + Štír
-jik- , Vydáno: 17.04.2021
Jaké je partnerství solidního, konzervativního Býka s intenzivním a tajemným Štírem? Vášnivé, silně emoční, plné sexuálního toužení, ale také žárlivé a v lecčems nebezpečné. Přečtěte si o lásce Býka a Štíra.

reklama

Jaké je partnerství konzervativního, na hmotné statky zaměřeného Býka a intenzivního, dynamického, tajemného Štíra? Hodně přitažlivé, zejména v sexuální oblasti, ale v mnoha případech je jejich láska spojená s velkou duchovní obrodou.

  • Hlavní téma vztahu: Nepřekonatelná přitažlivost.
  • Pozitiva: Všechna pozitiva velké a horoucí lásky, která jsou spojená s intenzivní sexuální přitažlivostí, pevnou vůlí a duchovní silou.
  • Negativa: Žárlivost, zhoubnost sexuální vášně, nátlakové situace.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: Schopnost společné lásky v té nejvyšší formě. Duchovní obrození vlivem lásky.

Setkávají se opoziční znamení, znamení, která jsou ve zvěrokruhu umístěna proti sobě. Aby tato dvě znamení žila v souladu, měla by se poučit z nejlepších vlastností toho druhého. Štír by měl v sobě nalézt klid a rozvahu Býka, Býk zase štíří schopnost vystihnout správný okamžik a chápat motivace chování druhých lidí. Obecně si ale tito dva lidé rozumějí.

Oba jsou vytrvalí, odolní, výkonní. Oba se dokážou rozhodnout a jít za svým cílem. Dokážou spolupracovat. Býk více řeší praktickou část života, Štír je skvělým organizátorem. Rozumějí si v citech i sexu. Jsou oba vášniví, smyslní a velmi hlubocí. Jejich problémem je, že oba velmi neradi přiznávají svoji chybu a zaujímají pevné pozice. Býk – zarytá kopýtka v zemi a pára z nozder. Štír – pohled, který vraždí. A domluva je náhle těžká, přetěžká. Že by pomohl sex?

Silný sexuální pud obou znamení může hrát v jejich životě konstruktivní roli. Funguje jako obrodný, regenerační proces s duchovním přesahem. Tito dva mívají vynikající smysl pro realitu, silnou schopnost lásky s blahodárným vlivem na své okolí a blízké.

  • Dobrá rada: Vy dva se rozhodně nehádejte. Hádky ve vašem pojetí mohou být nebezpečné hlavně pro vaše děti.

reklama

Související témata: horoskopy , partnerský horoskop , znamení Býka , znamení Štíra , partnerství Býk a Štír

reklama

Přečtěte si také

reklama