Astročlánky

Aktualizováno 15. listopadu 2022 13:08

Jiřina Köppelová

Partnerský horoskop – Štír. Kdo se k němu hodí nejvíce, koho miluje a koho nenávidí?

City Štíra jsou velké, intenzivní a černobílé. V lásce miluje, nebo nenávidí. Chce všechno, nebo nic. Polotóny neuznává. Život s ním je obvykle velká jízda. Je to partner, manžel, manželka, milenec, milenka, na které se prostě nezapomíná, a to v dobrém i zlém.

Štíři jsou vášnivými milostnými partnery a jsou silně poznamenáni svou žádostivostí a silným sexuálním pudem. Pokud svůj milostný žár nezvládnou, mohou být majetničtí, žárliví a bohužel i násilničtí. Žádné znamení není schopno být v dobrém či zlém tak silné jako Štír.

Štír rozhodně není průměrný, a to ani v lásce

Říká se, že lidé narození v tomto znamení patří mezi ty, které jen tak bez povšimnutí neminete. Nic na nich není průměrného, všedního, ve všem jsou výjimeční: v lásce i v nenávisti, v partnerství i manželství. Všichni Štíři mají obrovskou sílu vůle, co si umanou, to dokážou, koho chtějí mít, toho mají. Pokud však nejste na takovou sílu, vášeň a intenzitu připravení, raději se Štírům vyhněte. Jestli ale jejich „dominanci“ zvládnete, čeká vás milostný a partnerský život, který vám budou všichni ostatní závidět.

Která znamení se ke Štíru hodí nejvíce a se kterými bude mít problémy? Přirozeně si rozumí s dalšími vodními znameními – s Rakem a Rybami. Obohacující a velmi inspirující vztah může prožít s Kozorohem nebo Pannou. Mnoho podobného a intenzivního naleznou u Beranů a Střelců. Velmi napjaté vztahy budou prožívat zejména s Vodnáři, Lvy a Býky.

Přečtěte si podrobné charakteristiky všech dvanácti podob partnerské lásky znamení Štíra.

Štír a Beran: láska bouřlivá

Jaké je partnerství dvou energických a akčních jedinců – silou vůle oplývajícího Štíra a odvážného Berana? Hodně vášnivé, hodně úspěšné i hodně nebezpečné. Přečtěte si podrobnosti o lásce Štíra a Berana.

Štír a Býk: láska nebezpečná

Partnerství intenzivního a tajemného Štíra se solidním, konzervativním Býkem je vášnivé, silně emoční a plné sexuálního toužení. Ale také žárlivé a v lecčems nebezpečné. Přečtěte si podrobně o lásce Štíra a Býka.

Štír a Blíženec: láska zvídavá i nelítostná

Partnerství vášnivého Štíra s živým Blížencem je v něčem hodně problematické. Zásadně je rozděluje hloubka jejich citů, spojuje touha po poznání. Přečtěte si o lásce Štíra a Blížence.

Štír a Rak: láska ideální

Jaké je partnerství emočně intenzivního Štíra s citlivým a domácky založeným Rakem? Ideální. Tihle dva, když budou chtít, mohou prožít manželství nebeské i na zemi. Úskalím jejich vztahu je přemíra emocí, o kterých rozdílně komunikují. Přečtěte si o lásce Štíra a Raka.

Štír a Lev: láska šílená

Partnerství tajuplného a vášnivého Štíra s velkorysým Lvem bude emocionálně bohaté, plné síly, energie a také úžasného sexu. Problémem jsou touha po moci a diktátorské sklony obou zúčastněných. Přečtěte si o lásce Štíra a Lva.

Štír a Panna: láska úspěšná

Jaké je partnerství intenzivního Štíra s praktického a kritickou Pannou? Překvapivě úspěšné. Spojují je vynikající organizační schopnosti. Panna obdivuje Štírovu rozhodnost a sílu, on zase její smysl pro detail. Při vzájemné toleranci velmi přínosný vztah. Přečtěte si podrobnosti o lásce Štíra a Panny.

Štír a Váhy: láska divoká

Partnerství vášnivého Štíra s příjemnou a šarmantní Váhou bude docela jízda. Štír svým majetnickým a žárlivým postojem může Váhu vytáčet skoro do bezvědomí. Váha zase Štíra svoji pověstnou nerozhodností. Přečtěte si o lásce Štíra a Váhy.

Štír a Štír: láska extrémní

Jaké je partnerství dvou lidí narozených ve stejném znamení – v hlubokém a tajemném znamení Štíra? Určitě emocionálně intenzivní, ale také organizované, výkonné a v mnoha případech plné ušlechtilých činů. Přečtěte si podrobně o lásce dvou Štírů.

Štír a Střelec: láska neústupná

Partnerství intenzivního Štíra s optimistickým Střelcem bude za určitých okolností přínosné pro oba zúčastněné. Problém však může nastat ve chvíli, kdy se projeví jejich neústupnost a až fanatické prosazování vlastní pravdy. Přečtěte si o lásce Štíra a Střelce.

Štír a Kozoroh: láska hluboká

Jaké je partnerství intenzivního Štíra s vážným a zodpovědným Kozorohem? V praktických záležitostech nadmíru užitečné. Spokojenost však mezi nimi zavládne i v dalších oblastech života – například v sexu. Přečtěte si podrobně o lásce Štíra a Kozoroha.

Štír a Vodnář: láska revoluční

Partnerství intenzivního Štíra s extravagantním Vodnářem v některých případech nabídne dokonalou jízdu, v jiných totální destrukci nebo při nejmenším revoluci v životech obou zúčastněných. Přečtěte si o lásce Štíra a Vodnáře.

Štír a Ryby: láska intuitivní

Jaké je partnerství tajuplného Štíra s jemnou a neméně tajemnou Rybou? Skoro ideální, tihle dva si rozumějí beze slov. Spojuje je intuice a empatie. Rozděluje nevěra a žárlivost. Přečtěte si podrobnosti o lásce Štíra a Ryby.

ZDROJ: Velká učebnice astrologie, F. Sakoian, L. S. Acker; Olomouc 2003

Další partnerské kombinace najdete zde:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.