Astročlánky

Aktualizováno 15. listopadu 2022 13:08

Jiřina Köppelová

Partnerský horoskop – Štír. Kdo se k němu hodí nejvíce, koho miluje a koho nenávidí?

City Štíra jsou velké, intenzivní a černobílé. V lásce miluje, nebo nenávidí. Chce všechno, nebo nic. Polotóny neuznává. Život s ním je obvykle velká jízda. Je to partner, manžel, manželka, milenec, milenka, na které se prostě nezapomíná, a to v dobrém i zlém.

Štíři jsou vášnivými milostnými partnery a jsou silně poznamenáni svou žádostivostí a silným sexuálním pudem. Pokud svůj milostný žár nezvládnou, mohou být majetničtí, žárliví a bohužel i násilničtí. Žádné znamení není schopno být v dobrém či zlém tak silné jako Štír.

Štír rozhodně není průměrný, a to ani v lásce

Říká se, že lidé narození v tomto znamení patří mezi ty, které jen tak bez povšimnutí neminete. Nic na nich není průměrného, všedního, ve všem jsou výjimeční: v lásce i v nenávisti, v partnerství i manželství. Všichni Štíři mají obrovskou sílu vůle, co si umanou, to dokážou, koho chtějí mít, toho mají. Pokud však nejste na takovou sílu, vášeň a intenzitu připravení, raději se Štírům vyhněte. Jestli ale jejich „dominanci“ zvládnete, čeká vás milostný a partnerský život, který vám budou všichni ostatní závidět.

Která znamení se ke Štíru hodí nejvíce a se kterými bude mít problémy? Přirozeně si rozumí s dalšími vodními znameními – s Rakem a Rybami. Obohacující a velmi inspirující vztah může prožít s Kozorohem nebo Pannou. Mnoho podobného a intenzivního naleznou u Beranů a Střelců. Velmi napjaté vztahy budou prožívat zejména s Vodnáři, Lvy a Býky.

Přečtěte si podrobné charakteristiky všech dvanácti podob partnerské lásky znamení Štíra.

Štír a Beran: láska bouřlivá

Jaké je partnerství dvou energických a akčních jedinců – silou vůle oplývajícího Štíra a odvážného Berana? Hodně vášnivé, hodně úspěšné i hodně nebezpečné. Přečtěte si podrobnosti o lásce Štíra a Berana.

Štír a Býk: láska nebezpečná

Partnerství intenzivního a tajemného Štíra se solidním, konzervativním Býkem je vášnivé, silně emoční a plné sexuálního toužení. Ale také žárlivé a v lecčems nebezpečné. Přečtěte si podrobně o lásce Štíra a Býka.

Štír a Blíženec: láska zvídavá i nelítostná

Partnerství vášnivého Štíra s živým Blížencem je v něčem hodně problematické. Zásadně je rozděluje hloubka jejich citů, spojuje touha po poznání. Přečtěte si o lásce Štíra a Blížence.

Štír a Rak: láska ideální

Jaké je partnerství emočně intenzivního Štíra s citlivým a domácky založeným Rakem? Ideální. Tihle dva, když budou chtít, mohou prožít manželství nebeské i na zemi. Úskalím jejich vztahu je přemíra emocí, o kterých rozdílně komunikují. Přečtěte si o lásce Štíra a Raka.

Štír a Lev: láska šílená

Partnerství tajuplného a vášnivého Štíra s velkorysým Lvem bude emocionálně bohaté, plné síly, energie a také úžasného sexu. Problémem jsou touha po moci a diktátorské sklony obou zúčastněných. Přečtěte si o lásce Štíra a Lva.

Štír a Panna: láska úspěšná

Jaké je partnerství intenzivního Štíra s praktického a kritickou Pannou? Překvapivě úspěšné. Spojují je vynikající organizační schopnosti. Panna obdivuje Štírovu rozhodnost a sílu, on zase její smysl pro detail. Při vzájemné toleranci velmi přínosný vztah. Přečtěte si podrobnosti o lásce Štíra a Panny.

Štír a Váhy: láska divoká

Partnerství vášnivého Štíra s příjemnou a šarmantní Váhou bude docela jízda. Štír svým majetnickým a žárlivým postojem může Váhu vytáčet skoro do bezvědomí. Váha zase Štíra svoji pověstnou nerozhodností. Přečtěte si o lásce Štíra a Váhy.

Štír a Štír: láska extrémní

Jaké je partnerství dvou lidí narozených ve stejném znamení – v hlubokém a tajemném znamení Štíra? Určitě emocionálně intenzivní, ale také organizované, výkonné a v mnoha případech plné ušlechtilých činů. Přečtěte si podrobně o lásce dvou Štírů.

Štír a Střelec: láska neústupná

Partnerství intenzivního Štíra s optimistickým Střelcem bude za určitých okolností přínosné pro oba zúčastněné. Problém však může nastat ve chvíli, kdy se projeví jejich neústupnost a až fanatické prosazování vlastní pravdy. Přečtěte si o lásce Štíra a Střelce.

Štír a Kozoroh: láska hluboká

Jaké je partnerství intenzivního Štíra s vážným a zodpovědným Kozorohem? V praktických záležitostech nadmíru užitečné. Spokojenost však mezi nimi zavládne i v dalších oblastech života – například v sexu. Přečtěte si podrobně o lásce Štíra a Kozoroha.

Štír a Vodnář: láska revoluční

Partnerství intenzivního Štíra s extravagantním Vodnářem v některých případech nabídne dokonalou jízdu, v jiných totální destrukci nebo při nejmenším revoluci v životech obou zúčastněných. Přečtěte si o lásce Štíra a Vodnáře.

Štír a Ryby: láska intuitivní

Jaké je partnerství tajuplného Štíra s jemnou a neméně tajemnou Rybou? Skoro ideální, tihle dva si rozumějí beze slov. Spojuje je intuice a empatie. Rozděluje nevěra a žárlivost. Přečtěte si podrobnosti o lásce Štíra a Ryby.

ZDROJ: Velká učebnice astrologie, F. Sakoian, L. S. Acker; Olomouc 2003

Další partnerské kombinace najdete zde:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2023

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.