zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Partnerský horoskop: Panna + Štír

Partnerský horoskop: Panna + Štír
Autor: iStock Partnerský horoskop: Panna + Štír
-jik- , Vydáno: 22.08.2021
Jaké je partnerství kritické Panny s intenzivním Štírem? Překvapivě úspěšné. Spojují je vynikající organizační schopnosti. Panna obdivuje Štírovu rozhodnost a sílu, on zase její smysl pro detail. Při vzájemné toleranci velmi přínosný vztah. Přečtěte si o lásce Panny a Štíra.

reklama

Jaké je partnerství kritické Panny s vášnivým Štírem? Překvapivě velmi úspěšné, rozumějí si v praktických stránkách života, oba mají vynikající organizační schopnosti a smysl pro detail. Úskalím jejich vztahu může být rozdílnost v jejich emocionálním naladění. Štír je velmi vášnivým a intenzivním znamením, což Pannu může občas obtěžovat.

  • Hlavní téma vztahu: Všechno vyřešíme.
  • Pozitiva: Smysl pro organizaci, pořádek i detail. Důkladnost, solidnost. Hloubka myšlenek.
  • Negativa: Silná kritičnost Panny a prudké vášně Štíra.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: V komunikaci a v zaujetí pro téma.

Zemské znamení Panny se potkává s vodním znamením Štíra. Dva, kteří si mohou dobře rozumět. Panna umí ocenit skvělý organizační talent Štíra, obdivuje jeho rozhodnost, sílu a zaujatost pro věc. Štír oceňuje starostlivost, důkladnost, péči a solidnost Panny. Rozumějí si i v citových záležitostech, oba jsou hlubocí, i když Panna velmi nenápadným a skromným způsobem. Ve víru štíří vášně roztaje a vykvete, pochopí, že život je i o emočním prožívání a citových radostech. Štír se zase pod panenským vlivem ukázní a nedovolí si projevovat žárlivě hysterickou stránku své povahy. Zvláště ženy Štíři mají v sobě kousek mytické Gorgony, která umí ve víru své rozzlobené vášně zničit vše, co na vztahu bylo nebo mohlo být krásné. Panna jim to obvykle svým citovým odstupem nedovolí.

Přesto by si všichni Štíři měli zapamatovat, že Panna je cudné a plaché znamení. Rozhodně by ji tedy neměli vystrašit přemírou svých emocí.

  • Dobrá rada: Všeho s mírou, jak vášně, bojovnosti, tak kritiky.

reklama

Související témata: horoskopy , partnerský horoskop , znamení Panny , znamení Štíra

reklama

Přečtěte si také

reklama