Partnerský horoskop: Štír + Kozoroh

Jaké je partnerství intenzivního Štíra s vážným a zodpovědným Kozorohem? V praktických záležitostech nadmíru užitečné. Spokojenost však mezi nimi zavládne i v dalších oblastech života – například v sexu. Přečtěte si o lásce Štíra a Kozoroha.

Jaké je partnerství intenzivního Štíra s důkladným Kozorohem? Stálé a opravdové. Tihle dva jsou schopní se domluvit o všem a vše si také odpracovat. Oba mají sílu, energii a vynikající organizační schopnosti, oba ale také podléhají duševním výkyvům a mohou mít sklony k depresím.

  • Hlavní téma vztahu: Skutečná síla života ve dvou.
  • Pozitiva: Účelnost, kázeň, snaživost, ctižádostivost, smysl pro fyzické vášně.
  • Negativa: Ustaranost, přílišná zaujatost profesí a profesními ambicemi, touha po moci nad druhými.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: V utváření skutečných hodnot v životě.

Setkali se dva, kteří všechno prožívají a plánují doopravdy. Nic není jen tak. Ve veškerém společném konání je přítomna hloubka Štíra a realismus Kozoroha. Štíří intuice a pochopení pro druhé se doplňuje s praktičností a příkladnou starostlivostí Kozoroha. Štír se stará o zábavnější stránku jejich společného života, Kozoroh o tu materiálnější. Krásně se doplňují i v péči o domácnost, své potomky i práci. Rozumějí si i v sexu, oba jsou vášniví, vytrvalí a neúnavní.

A přece mezi nimi existuje prostor pro nedorozumění a nesoulad. Depresivní Kozoroh dokáže být pěkný škarohlíd, všechno domýšlí v těch nejčernějších barvách, Štír má v sobě také pořádný kus vnitřních strachů a obav. Když se sejdou na společné vlně psychické nepohody, dokážou se vzájemně duševně totálně devastovat. Pro šťastné soužití by Štír s Kozorohem neměli zapomínat na správnou životosprávu a duševní hygienu.

Oba jsou také schopní se uchýlit ke krajním prostředkům, aby dosáhli svého cíle, a to je nebezpečné i pro jejich okolí. Dokonale ovládají „umění moci", dokážou hrát i roli diktátora. Občas se nechávají unést touhou vést a přetvářet životy ostatních.

  • Dobrá rada: Své potomky nechejte volně dýchat.

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.