Partnerský horoskop – Panna. Jaká znamení se k ní hodí nejvíce?

Láska cudné a skromné Panny není plná velkých romantických gest a hlubokých vášní, ale neznamená to, že je o to méně opravdová či nezajímavá. Panny dokážou milovat hluboce, věrně, něžně i dobrodružně. Pravdou ale také je, že pokud je v lásce někdo zklame, umí zatrpknout a na milostné city zcela zanevřít.

Která znamení se k Pannám hodí nejvíce a se kterými budou mít ve společném soužití problémy? Nejvíce si rozumí s dalšími zemskými znameními – s Býkem a Kozorohem. Obohacující a inspirativní vztah mohou navázat s Rakem a Štírem. Mnoho podobného s určitou dávkou tolerance naleznou u Blíženců a Ryb. Menší či větší problémy provázejí jejich vztahy s Váhou a Lvem a dost „narazí“ u Střelce či Vodnáře.

Podívejte se na podrobné charakteristiky všech dvanácti podob partnerské lásky znamení Panny.

Panna a Beran: láska zvídavá

Jaké je partnerství dvou nesourodých jedinců – kritické Panny a akčního Berana? Možná trochu složité, ale rozhodně intelektuálně vzrušující. Pozitivem vztahu jsou nikdy nekončící vzájemné mentální podněty, negativem četnost a malichernost sporů. Přečtě si podrobnosti o lásce Panny a Berana.

Panna a Býk: láska ideální

Partnerství pořádkumilovné Panny a pohodového, konzervativního Býka bývá ideální, alespoň takový osud jim připravily hvězdy. Jak si s touto predispozicí poradí oni, je jen a jen na nich. Přečtěte si o lásce Panny a Býka.

Panna a Blíženec: láska výřečná

Partnerství kritické Panny a neposedného a živého Blížence je plné komunikace, učených diskusí a cest za poznáním, ale také vzájemné péče o tělo a duši. Přečtěte si o lásce Panny a Blížence.

Panna a Rak: láska nadějná

Jaké je partnerství kritické Panny a domácky založeného Raka? Překvapivě úspěšné. Jde o symbiózu citu a rozumu, která sice může být někdy náročná, ale vynaložené úsilí obou zúčastněných se rozhodně vyplatí. Přečtěte si o lásce Panny a Raka.

Panna a Lev: láska nápaditá

Partnerství skromné Panny se společenským a velkorysým Lvem nemusí být vůbec tak špatné, jak by mohlo na první pohled vypadat. Doplňují se totiž v mnoha životních oblastech a v mnoha si přinejmenším nebudou překážet. Přečtěte si o lásce Panny a Lva.

Panna a Panna: láska pracovní

Jaké je partnerství dvou kritických a analytických lidí narozených ve znamení Panny? Středem jejich života je práce a tak trochu pracovní je i jejich láska. Nemusí však postrádat prvky romantiky a jemné náklonnosti. Přečtěte si o lásce dvou skromných Panen.

Panna a Váhy: láska umírněná

Partnerství kritické Panny s elegantní Váhou je v mnoha ohledech souladné. Rozumí si v umírněném a harmonickém přístupu k životu. K nedorozuměním může docházet zejména ve finanční oblasti. Přečtěte si o lásce Panny a Váhy.

Panna a Štír: láska úspěšná

Jaké je partnerství kritické Panny s intenzivním Štírem? Překvapivě úspěšné. Spojují je vynikající organizační schopnosti. Panna obdivuje Štírovu rozhodnost a sílu, on zase její smysl pro detail. Při vzájemné toleranci velmi přínosný vztah. Přečtěte si podrobnosti o lásce Panny a Štíra.

Panna a Střelec: láska komplikovaná

Jaké je partnerství kritické Panny s optimistickým Střelcem? V mnoha ohledech obtížné. Pokud ale dokážou překonat úskalí vyplývající z rozdílnosti jejich povah, může to být partnerství nezvykle trvalé. Přečtěte si o lásce Panny a Střelce.

Panna a Kozoroh: láska dokonalá

Partnerství kritické Panny a praktického Kozoroha je ideálním ve všech směrech. Tihle dva si skutečně rozumějí. Úskalím tohoto vztahu může být jen šeď a nuda, které se někdy do vztahu nepozorovaně vplíží kvůli nadměrnému smyslu pro povinnost obou zúčastněných. Přečtěte si o lásce Panny a Kozoroha.

Panna a Vodnář: láska náročná

Jaké je partnerství kritické Panny se svobodomyslným Vodnářem? Určitě náročné pro oba zúčastněné. Panna bude šílet z vodnářské nepolapitelnosti, Vodnář zase z pověstného panenského pedantismu. Spojovat je bude touha po poznání a brilantní intelekt. Přečtěte si podrobnosti o lásce Panny a Vodnáře.

Panna a Ryby: láska užitečná

Partnerství kritické Panny s jemnými Rybami je za určitých podmínek partnerstvím velmi užitečným. Mohou si navzájem předat své nejlepší vlastnosti, a vytvořit tak skoro dokonalý pár. Nesmí si však zarputile trvat jen na svém. Přečtěte si o úskalích lásky Panny a Ryby.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.