Partnerský horoskop: Panna + Vodnář

Jaké je partnerství kritické Panny se svobodomyslným Vodnářem? Určitě náročné pro oba zúčastněné. Panna bude šílet z vodnářské nepolapitelnosti, Vodnář zase z pověstného panenského pedantismu. Spojovat je bude touha po poznání a brilantní intelekt. Přečtěte si o lásce Panny a Vodnáře.

Jaké je partnerství kritické Panny a individualistického Vodnáře? Určitě náročné pro oba dva. Pokud se ale dokážou přizpůsobit vzájemné rozdílnosti, může to být partnerství velmi prospěšné.

  • Hlavní téma vztahu: Jak spojit tradiční s netradičními.
  • Pozitiva: Brilantní intelekt, originálnost, schopnost se učit novým věcem, nezávislost.
  • Negativa: Ironie, jízlivost, sklony k různým neurózám, zarputilost.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: V prosazování originálních a netradičních myšlenek.

Uvolněte se, prosím. Ano, v soužití těchto dvou znamení se Panna musí sakra uvolnit, aby vydýchala nezávislost a individualismus Vodnáře, což jí ale může být i ku prospěchu. Pochopí, že její lpění na detailu, systému, řádu a pořádku je Vodnáři šumafuk a že on si zásadně jede po svém.

A ejhle, z poněkud úzkoprsé Panenky se vedle Vodnáře stává nezávislá osoba, která si umí vychutnat život i z těch nečekaných stránek. Pochopí, že náhlá změna, překvapivá zábava či poněkud nedbalé respektování společenských konvencí může být občas i fajn. Vodnáři naopak Panna sedí náramně, o všechno se postará, ve všem poradí, vše zařídí, vždy ho chápe a vše mu odpustí. Možná je s ní někdy krapet nuda, ale to se také poddá.

  • Dobrá rada: Zapomeňte na netaktní poznámky.

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.