Partnerský horoskop: Panna + Váhy

Jaké je partnerství kritické Panny s elegantní Váhou? V mnoha ohledech souladné. Budou si rozumět v umírněném a harmonickém přístupu k životu. K nedorozumění může docházet zejména ve finanční oblasti. Přečtěte si o lásce Panny a Váhy.

Jaké je partnerství praktické, pracovité Panny s elegantní a vkusnou Váhou? Mohlo by být příjemné, naplněné vzájemnou laskavostí, úctou a láskou. Ale také může být plné kousavé kritiky a záletnosti.

  • Hlavní téma vztahu: Jak spojit skromnost s velkolepostí, kritičnost s touhou po harmonii.
  • Pozitiva: Umírněnost, jemnost, smysl pro krásu. Intelektuální naladění.
  • Negativa: Odlišný přístup ke společným financím. Záletnost Vah, která neomlyně vyvolává kousavou kritiku Panen.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: V krasodušné konverzaci, která lehce přeroste v trvalý vztah.

Poměrně zajímavá kombinace partnerů, kteří si mohou, ale nemusejí rozumět. Mají podobný vkus, smysl pro eleganci, umírněnost. Ve své domácnosti dokážou skloubit řád a pořádek s útulnou harmonií, kde se dobře daří jim i jejich potomkům.

Váha umí ocenit přitažlivý zjev a Panna oplývá sice poněkud nenápadným, zato velmi mladistvým půvabem, který si navíc dokáže udržet do pozdního věku. A to se Váze tuze líbí, nerada totiž stárne. Panna je plachá, Váha i přes svou neústupnost také. Nepotřebují si navzájem dokazovat, kdo doma velí, přesto u nich může docházet k častým konfliktům.

Oblastí střetu se mohou stát finance, způsob trávení volného času a představa o míře oddanosti k práci. Váze se pranic nebude líbit panenská přehnaná šetrnost, určitá puťkovitost a zjevná nechuť utrácet velké peníze za požitky života.

  • Dobrá rada: Pokud chtějí spolu žít šťastně až do konce svého života, nikdy by se Váhy neměly přiznávat ke svým nevěrám. Panna jim je obvykle neodpustí.

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.