Partnerský horoskop: Panna + Kozoroh

Jaké je partnerství kritické Panny a praktického Kozoroha? Ideální ve všech směrech. Tihle dva si skutečně rozumějí. Úskalím tohoto vztahu může být jen šeď a nuda, které se někdy do vztahu nepozorovaně vplíží kvůli nadměrnému smyslu pro povinnost obou zúčastněných. Přečtěte si o lásce Panny a Kozoroha.

Jaké je partnerství kritické Panny a praktického Kozoroha? Zcela výjimečně ideální. Jsou uhnětení ze stejného těsta. Rozděluje je jen panenský smysl pro detail a zvýšená kritičnost, které Kozorohy obvykle po čase štvou.

  • Hlavní téma vztahu: Jak přežít stálost vzájemné lásky.
  • Pozitiva: Hluboké porozumění, smysl pro rodinu a společné potomky, smysl pro povinnost, pracovitost.
  • Negativa: Určitá neschopnost se radovat a věčně se něčeho obávat.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: Ve všem, v čem budou chtít něčeho dosáhnout. Oba se řadí k tzv. „dělníkům" horoskopu, a tak do cíle vždy dorazí.

Velmi častá a velmi úspěšná partnerská kombinace. Panna s Kozorohem si nejen rozumí, je pánbůh stvořil jeden pro druhého. Souladný způsob myšlení, smysl pro podobné radosti života, shoda v zásadních věcech. Vždy to mezi nimi zajiskří, Kozoroh si všimne dívčího/chlapeckého půvabu Panny, její intelektuální výjimečnosti a bystrosti, vyhovuje mu její plachost.

Panna zbožňuje Kozorohovu starostlivost, spolehlivost a individuálnost. Je okouzlená jeho smyslem pro humor – byť se to nezdá, „suchar“ Kozoroh je jedním z nejvtipnějších znamení zvěrokruhu. Co by tak mohlo ohrozit jejich cestu k věčnému štěstí? Obě znamení mají sklony k pesimismu a kritice, pokud to přeženou, z jejich života vyprchá radost a dostaví se šeď a nuda. Přestanou se na své cestě potkávat, začnou se míjet.

  • Dobrá rada: Neděle je od slova „nedělat". Povinně si naordinujte jeden den v týdnu bez práce.

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 2. 2024

Dnes nechcete nic jiného než být sami. Aby se tak stalo, Berani, musíte vypnout telefon i počítač a na dveře pověsit ceduli Nerušit. I tak je pravděpodobné, že vaši přátelé projdou kolem cedule a zeptají se, co je k večeři. Je to jeden z těch dnů. Lidé se chtějí scházet a chtějí to dělat u vás doma. Objednejte si své oblíbené komfortní jídlo a užijte si ten chaos.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.