Testy lásky

Aktualizováno 22. dubna 2022 15:08

Jiřina Köppelová

Partnerský horoskop: Býk + Panna

Jaké je partnerství pohodového a konzervativního Býka s pořádkumilovnou Pannou? Ideální, alespoň takový osud jim připravily hvězdy. Jak si s touto predispozicí poradí oni, je jen a jen na nich. Přečtěte si o lásce Býka a Panny.

Jaké je partnerství pohodového, solidního Býka a praktické Panny? Ideální, v mnoha směrech vzájemně doplňující, se smyslem pro praktické stránky života.

  • Hlavní téma vztahu: Jak správně využít souladných charakterů obou partnerů.
  • Pozitiva: Praktičnost, funkčnost vztahu. Lehkost v komunikaci. Obdobný smysl pro humor.
  • Negativa: Paličatost a urputnost obou partnerů, i když u každého kvůli něčemu jinému.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: V obyčejném žití.

Ano, tihle dva se k sobě hodí. Potkávají se dvě zemská praktická znamení se smyslem pro věci na svém místě. Svým založením jsou oba klidní a vyrovnaní. Těší se z podobných hodnot v životě, milují přírodu, fyzickou práci, svůj domov a své potomky. Mají stejný smysl pro společné hospodaření, dokážou se bez problémů domluvit na praktických stránkách života. V čem tihle dva mohou narazit?

Panna bude mít tendenci se příliš vměšovat do osobních záležitostí Býka, příliš mu organizovat život (což je nebezpečné hlavně pro ne-milenecké vztahy, jako je například vztah matka–syn) a Býk se zase příliš spoléhá na praktičnost Panny, která všechno zařídí a udělá nejlépe. Z Panen se tak lehce stávají mučedníci vztahu a začnou být protivné, z Býků zase pohodlní „páprdové“. Konflikt může nastat i v oblasti sexu, Býk je vášnivé a smyslné znamení a Pannu na jeho vkus někdy příliš často bolí hlava.

Jejich společným zájmem často bývají „krásné vědy", společně milují umění, hudbu, holdují knihám.

  • Dobrá rada: Nemyslete tolik na práci, v životě existují i jiná dobrodružství všedního dne.

Všechny partnerské kombinace pro znamení Býka a Panny si můžete přečíst zde:

Charakteristiky znamení Býka a Panny:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.