zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Neřesti podle horoskopu. Víte, jak v horoskopu poznáte sklony k lenosti?

Neřesti podle horoskopu
Autor: iStock Neřesti podle horoskopu
-jik- , Vydáno: 14.10.2020
Hvězdy nabádají, ale neurčují. Známá astrologická pravda vede k poznání, že moudrý člověk své hvězdy ovládá a že může vymazat ze svého života pojem osudovosti. Je však dobré vědět, které neřesti či nectnosti nám díky našemu osobnímu horoskopu hrozí. Jak jste na tom se sklony k lenosti?

reklama

Hluboká lenost spojená s živelnou nechutí k činnosti souvisí s převahou vodních znamení (kromě Štíra) v osobním horoskopu a dominantou Neptuna nebo Měsíce. Tito lidé mohou vykazovat i značnou pasivitu. Z různých důvodů mají nechuť se do něčeho pouštět. Můžeme mezi nimi najít zrozence znamení Raka, Vah nebo Ryb.

Které aspekty v osobním horoskopu ukazují na lenost?

Po stránce aspektů jde obvykle o neharmonické aspekty Marsu se Saturnem, obzvláště v zemských (Býk, Panna, Kozoroh) nebo vodních (Rak, Štír, Ryby) znameních. V tomto případě je lenost spojená s couváním nebo váháním před úsilím, s obavou z neúspěchu. Osoba obvykle nachází velmi dobré důvody k tomu, aby nic nedělala nebo se něčemu, v čem by mohla neuspět, vyhnula.

Je lépe neoznačovat jako líné některé jedince, v jejichž horoskopu jsou planety rozložené do „rozstřiku“ nebo do „lokomotivy“. Tzn., že jsou planety pravidelně rozložené po celém horoskopu. Tito lidé mají prostě velké potíže s nalezením své vlastní cesty a prokážou svoji energii, teprve když ji objeví. Totéž platí pro některé osoby narozené ve znamení Berana nebo Vodnáře (nebo které mají Mars v Beranu či Mars ve Vodnáři). Ti jednají většinou v návalu nadšení pro věc.

reklama

Související témata: horoskopy , znamení zvěrorkuhu , negativní vlastnosti , lenost , neřesti podle horoskopu

reklama

Přečtěte si také

reklama