zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Neřesti podle horoskopu. Víte, jak v horoskopu poznáte nemorálnost?

Neřesti podle horoskopu
Autor: iStock Neřesti podle horoskopu
jik , Vydáno: 06.10.2020
Hvězdy nabádají, ale neurčují. Známá astrologická pravda vede k poznání, že moudrý člověk své hvězdy ovládá a že může vymazat ze svého života pojem osudovosti. Je však dobré vědět, které neřesti či nectnosti nám díky našemu osobnímu horoskopu hrozí. Jak jste na tom s nemorálností?

reklama

Nemorálnost v osobních horoskopech naznačují výjimečně neharmonická postavení planety Jupiter. Jupiter je mimo jiné i symbolem rozpínavosti a poživačnosti, proto jeho problematické postavení, jako je například kvadratura či opozice, způsobuje sklony k nemorálnímu chování.

Neharmonické kombinace planet

Neharmonická kombinace Jupitera se Sluncem naznačuje chronické rebelantství, chorobnou vzpurnost. Kombinace s Merkurem ukazuje na diskutabilní čest jedince. Negativní aspekty mezi Měsícem a Neptunem mohou zase vést k nepořádnosti, lenosti a k vývoji schizoidních sklonů. Negativní aspekty Venuše s Neptunem vedou k citovému selhání a zbytečným iluzím.

Některá neharmonická postavení v Blížencích mohou být také faktorem nemorálnosti. Znamení Blíženců samo o sobě mírně předurčuje k úskokům, trikům a lstivým kouskům všeho druhu. Ne nadarmo mu vládne planeta Merkur, která je mimo jiné i patronem všech šibalů, šprýmařů, taškářů a drobných zlodějíčků.

Saturn jako vládce našich morálních snah

Nutno ale podotknout, že k rozvoji tohoto povahového rysu je nutné obzvláště slabé postavení planety Saturn, která velí našemu smyslu pro pořádek, disciplíně i spravedlnosti a představuje i naše morální snahy. Slabé postavení Saturnu je například ve znamení Raka a Berana. Také problematické aspekty (kvadratura či opozice) s Neptunem, Marsem či Lunou vedou k různým morální slabinám.

Znáte všech sedm smrtelných hřích? A víte, který z nich podle horoskopu hrozí právě vám?

Neřesti podle horoskopu aneb Sedm hlavních hříchů

Neřesti podle horoskopu aneb Sedm hlavních hříchů

reklama

Související témata: horoskopy , neřesti podle horoskopu , nemorálnost

reklama

Přečtěte si také

reklama