Testy lásky

Aktualizováno 27. června 2022 11:36

Jiřina Köppelová

Partnerský horoskop: Rak + Panna

Jaké je partnerství domácky založeného Raka a kritické Panny? Překvapivě úspěšné. Jde o symbiózu citu a rozumu, která sice může být někdy náročná, ale vynaložené úsilí obou zúčastněných se rozhodně vyplatí. Může vzniknout skoro dokonalý pár. Přečtěte si o lásce Raka a Panny.

Jaké je partnerství domácky založeného Raka s kritickou a analytickou Pannou? Pokud se jim podaří nastolit rovnováhu mezi citem a rozumem, tak skvělé.

  • Hlavní téma vztahu: Rovnováha citu a rozumu. City a emoce by neměly převážit rozum.
  • Pozitiva: Praktičnost, pečlivost, starostlivost. Schopnost přetvářet myšlenky v činy. Zdravý životní styl.
  • Negativa: Nervozita, zjitřené emoce, neobjektivita. Sentimentalita Raka může bránit jasnému myšlení Panny.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: Ve vedení vzorné domácnosti.

Vodní znamení Raka potkává zemské znamení Panny. Voda a zem jdou vždy pěkně dohromady. Mírně zavlažovaná země vzkvétá a voda si připadá užitečná, tudíž spokojená. Tyhle dva ale spojuje víc. Určitá jemnost, křehkost, citlivost a skromnost. Není mnoho znamení, která dokážou přijmout úkol, vzít si ho za svůj a bez velkých gest ho jen plnit. Ano, ve vedení každodenního života jsou oba králové.

Potíže mohou nastat ve chvíli, kdy je přepadne nespokojenost s tím druhým a neřeknou si to. Rak nerad mluví o svých citech, uzavírá se do sebe, hýčká si svou třináctou komnatu a je ublíženě nerudný. Panna by komunikovala, ale když se k tomu Rak nemá, promění se v kousavou kritičku všeho a všech. Krásně si ten harmonický vztah pokazí. U soužití Panna a Raka je důležitá komunikace, ve které by oba neměli zapomínat nazývat problémy pravými jmény.

Pozor také na předrážděnost a příliš bujnou fantazii. Sny sice mají tendenci se plnit, obzvláště Rakům, ale někdy je nutné vzít rozum do hrsti a nevyhýbat se odpovědnosti a sebekázni.

  • Dobrá rada: Nepouštějte se do riskantních finančních spekulací.

Všechny partnerské kombinace pro znamení Raka a Panny si můžete přečíst zde:

Charakteristiky znamení Raka a Panny:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.