Partnerský horoskop: Štír + Ryby

Jaké je partnerství tajuplného Štíra s jemnou a neméně tajemnou Rybou? Skoro ideální, tihle dva si rozumějí beze slov. Spojuje je intuice a empatie. Rozděluje nevěra a žárlivost. Přečtěte si o lásce Štíra a Ryby.

Jaké je partnerství intenzivního Štíra s jemnou Rybou? Ideální, jejich partnerství provázejí velké city a láska, ale také bohužel sklony k přelétavosti a nevěře u znamení Ryb a následně vyvolané žárlivosti u Štíra.

  • Hlavní téma vztahu: Jak využít nevědomé aspekty lidských povah k prospěchu všech.
  • Pozitiva: Intuice, schopnost obětavé lásky, duchovní obroda, smysl pro umění.
  • Negativa: Zneužívání svých „nadpřirozených" schopností k manipulaci druhými. Sklony k rozkladu pevných struktur v rodině a společnosti.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: Ve schopnosti doopravdy milovat.

Tihle dva si rozumějí. Jsou k sobě magicky přitahováni, aby po čase mezi nimi vykvetla láska jako trám. Oba jsou svůdní, velmi intuitivní, obětaví, dokážou vášnivě milovat. Štír je organizačně zdatný a stará se o všechny praktické stránky společného života. Ryba plánuje a sní, či sní a plánuje, Štír realizuje. Ryby dodávají soužití něhu a romantiku.

Problémy mohou nastat v momentě, kdy Štír začne být nedůvěřivý. A malér je na světě. Podezírání a žárlivost jsou totiž slabé stránky Štíra, u Ryb je to zase přelétavost, určitá nespolehlivost a únikovost. Milí Štíři, zapamatujte si, že tlakem nic nezmůžete, Ryba vždy proklouzne, propluje, unikne. Nezbývá vám než důvěřovat a věřit. A světe div se, Ryby vaši důvěru obvykle nezklamou.

  • Dobrá rada: Nepodléhejte negativním emocím, snažte se problémy řešit a neutíkat před nimi.

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.