zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Partnerský horoskop: Štír + Vodnář

Partnerský horoskop: Štír + Vodnář
Autor: profimedia Partnerský horoskop: Štír + Vodnář
-jik- , Vydáno: 29.10.2021
Jaké je partnerství tajuplného Štíra s extravagantním Vodnářem? V některých případech dokonalá jízda, v některých totální destrukce nebo při nejmenším revoluce v životech obou zúčastněných. Přečtěte si o lásce Štíra a Vodnáře.

reklama

Jaké je partnerství intenzivního Štíra s neobyčejným Vodnářem? Určitě náročné, a to nejen pro ně samotné, zabrat často dostane i jejich okolí. Motivy jejich jednání jsou často velmi ušlechtilé a čisté, horší už je to s prostředky, kterými svých cílů dosahují.

  • Hlavní téma vztahu: Jak spolu žít?
  • Pozitiva: Výborná intuice, novátorství, schopnost rozšiřovat své poznatky a učit se novým věcem, lehkost v osvojování vyššího poznání a hlubšího intuitivního pochopení zákonitostí světa.
  • Negativa: Revolučnost, egoismus, přepjatost, radikalismus.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: V zavádění nových přístupů do života.

Archetypální kombinace partnerů. Štír tu představuje ženu Gorgonu, Vodnář ledového muže. Překrásná a láskyplná žena je hluboce raněna a proměňuje se v soptící nestvůru Gorgonu (nejznámější Gorgonou je Medúsa), při pohledu na ni každý zkamení, proměňuje se v ledového muže. Setkávají se dva typy lidí, kteří mají v „podpalubí“ energii těchto dvou archetypů. Jeden, který cítí a žije hlubokou vášeň a lásku, jež se při zranění proměňuje v nenávist, a jehož symbolem je Štír. Druhý, vodnářský princip, který pod tlakem emocí zkamení, zledovatí, nereaguje či odchází a němě vyčkává, až se bouře uklidní.

Jak žít v souladu? Chápat rozdíly samotných prapodstat vzájemných povah. Ve chvíli, kdy přijmou svoji vzájemnou rozdílnost, zrodí se pod sluncem jedna z nejkrásnějších a nejtrvalejších partnerských kombinací. Tyhle dva umí provázet ušlechtilost orlů a nezištnost prometheů, společně mění chod dějin.

  • Dobrá rada: Vaše půl je u ostatních dvakrát tolik. Nebuďte tak maximalističtí.

reklama

Související témata: horoskopy , partnerský horoskop , znamení Štíra , znamení Vodnáře

reklama

Přečtěte si také

reklama