Partnerský horoskop: Štír + Štír

Jaké je partnerství dvou lidí narozených ve stejném znamení – v hlubokém a tajemném znamení Štíra? Určitě emocionálně intenzivní, ale také organizované, výkonné a v mnoha případech plné ušlechtilých činů. Přečtěte si o lásce dvou Štírů.

Jaké je partnerství dvou vášnivých a sexuálně naladěných lidí narozených ve znamení Štíra? Skvělé ve všech oblastech, které se dotýkají hluboké lásky, opravdového prožívání. Důležitý je i jejich oboustranný smysl pro organizaci a pracovní úsilí. Úskalím je jednoznačně jejich sklon k nezdravé žárlivosti.

  • Hlavní téma vztahu: Vášnivá láska, vášnivá práce.
  • Pozitiva: Obětavost, vynalézavost, schopnost regenerace, síla vůle.
  • Negativa: Sklony k chorobné žárlivosti, neschopnost odpustit, energetická přepjatost,
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: V sexu a ve společném díle.

Setkání vášně, emocí, tajemnosti, svůdnosti a sexuálního vyzařování. Ale také setkání dvou organizačně zdatných jedinců, nesmírně pracovitých, obětavých, s velkým vlivem na své okolí. Soužití dvou Štírů může být pohádkou i tragédií odděleně i zároveň. Intuitivně si rozumějí ve všem, jejich láska je nekonečná, nekonečná však může být i jejich nenávist. Tady končí legrace, válka dvou Štírů umí být vražedná. Zaručeně dojde i na zbraně hromadného ničení. Vládcem Štíra je podle moderní astrologie Pluto, symbol smrti i znovuzrození. Soužití těchto dvou symbolice Pluta odpovídá – láska, která hory přenáší, nenávist, co devastuje. Vnitřní síla, která se rodí z popela a totálně mění jejich ega. Pak jsou možná oba dva znovu připraveni žít svou pohádku.

  • Dobrá rada: Pokud lásku nahradí nenávist, je rozumné se odstěhovat na druhou půlku zeměkoule.
Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.