Testy lásky

Aktualizováno 22. dubna 2022 15:09

Jiřina Köppelová

Partnerský horoskop: Býk + Lev

Jaké je partnerství pohodového, ale také někdy pěkně tvrdohlavého Býka a hrdého Lva? Dost obtížné kvůli vzájemné neústupnosti. Pokud ale oba projeví pořádný kus tolerance a smysl pro kompromis, může to být partnerství velmi úspěšné. Přečtěte si o lásce Býka a Lva.

Jaké je partnerství pohodového, solidního Býka a hrdého Lva? Náročné, ale při vzájemné toleranci zábavné, družné, veselé a navíc velmi radostné pro jejich potomky.

  • Hlavní téma vztahu: Kdo ustoupí?
  • Pozitiva: Lehkost žití. Schopnost milovat se navzájem a díky romantickému založení učinit šťastným i své okolí.
  • Negativa: Narcisismus a snobismus.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: V plánování i realizaci fakt velkých věcí.

Zapeklitá kombinace. Dva představitelé pevných znamení, která se zásadně staví na odpor všem zvenčí přicházejícím změnám. Tihle dva vměšování do svých soukromých záležitostí prostě nemají rádi. Je to výzva. Lev by přece měl oslnit toho pomalého a svůdného Býka stejně jako všechny ostatní a Býk by měl umět usměrnit lví pýchu na něco užitečnějšího, než je „pouhé natřásání se“ před druhými. Co jim bude v jejich úsilí pomáhat?

Prvotní jiskra, která u nich určitě zafunguje a kterou by měli proměnit v sálavý rodinný oheň. Společný zájem o velké věci, velké cíle, velké zážitky a velký luxus. Určitě pomůže i společný vkus, obrovský smysl pro požitky života a vynikající sex.

Oba jsou také rodinně založení. Lev miluje děti a Býk spokojenou domácnost. Velká šance na partnerskou souhru. Pokud oba dokážou ustoupit ze svých pozic, uznat pravdu toho druhého, může jít o velmi pevný svazek, ve kterém si oba partneři užijí všech radostí života.

  • Dobrá rada: Nedramatizujte, nesnažte se maličkosti povýšit na nepřekonatelné bariéry.

Všechny partnerské kombinace pro znamení Býka a Lva si můžete přečíst zde:

Charakteristiky znamení Býka a Lva:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.