Testy lásky

Aktualizováno 6. června 2022 16:26

Jiřina Köppelová

Partnerský horoskop: Blíženec + Kozoroh

Jaké je partnerství živého, neposedného Blížence se solidním a vážným Kozorohem? Určitě ne jednoduché, ale pokud se budou umět vyrovnat se svojí rozdílností, dokážou velké věci. Přečtěte si o lásce Blížence a Kozoroha.

Jaké je partnerství živého a neposedného Blížence s vážným, ale velmi ctižádostivým Kozorohem? Určitě náročné pro oba zúčastněné. Tento vztah bude vždy vyžadovat vzájemný respekt a toleranci, ale pokud se jim podaří se dobře sladit, dokážou spolu velké věci.

  • Hlavní motiv vztahu: Jak spojit živost a nevázanost se solidností, přelétavost se stálostí.
  • Pozitiva: Myšlenkový pohyb, vytříbená komunikace, účelnost.
  • Negativa: Tvrdost, mrzutost, nevlídnost, strnulost. Ctižádostivost naráží na neochotu konat.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: V soustředěném, logickém a organizovaném myšlení.

Na první pohled by se mohlo zdát, že tihle dva se k sobě vůbec, ale vůbec nehodí. Co by mohl vidět jiskřivý Blíženec na vážném, nepřístupném, nezábavném, strašně odpovědném a samotářském Kozorohu? Jak může milovat pán času velký Kozoroh roztěkaného, nespolehlivého a potenciálně stále nevěrného Blížence, který ani nedokáže dát věci na své místo? Přesto si rozumějí.

Kozoroh nabídne Blíženci stálé zázemí, péči, starost o rodinu a potomky a nic za to nechce. Nevyčítá, neprosí, nehlídá. Je věčný. Zná svou cenu, ví, že se k němu každý vrátí a nikdo ho neopouští. Respektive ví, že ho každý potřebuje, a Blíženec to ví také. Ve vztahu s Kozorohem vzkvétá a, světe div se, i mění – stává se lepší půlkou svého blíženeckého já.

  • Dobrá rada: Co nespraví láska, spraví vzájemná tolerance a respekt.

Všechny partnerské kombinace pro znamení Blíženců a Kozoroha si můžete přečíst zde:

Charakteristiky znamení Blíženců a Kozoroha:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 3. 2024

Berani, dnes by se vám mohly naskytnout příležitosti k tomu, abyste veřejnosti představili svou tvůrčí práci, kterou umíte nejlépe. Může jít o vystoupení, výstavy, veletrhy nebo festivaly – cokoli, co vyžaduje velkou pozornost veřejnosti. Budete v záři reflektorů a zastíníte téměř každého. Je pravděpodobné, že to bude velká zábava. Rozhodně by to mělo posílit vaše ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.