Testy lásky

Aktualizováno 6. června 2022 16:33

Jiřina Köppelová

Partnerský horoskop: Blíženec + Ryby

Jaké je partnerství živého, neposedného Blížence a jemné, citově založené Ryby? V mnoha ohledech doplňující a souladné. Tvůrčí schopnosti se spojují s fantazií a vynikající intuicí. Problémy přicházejí se sklony k roztržitosti a zahálce u obou partnerů. Přečtěte si o lásce Blížence a Ryby.

Jaké je partnerství živého, neposedného Blížence s citlivou a jemnou Rybou? V mnoha ohledech vynikající – oba si mají vzájemně co nabídnout. Úskalím je však vysoká míra chaosu, kterou partneři do společného života vnášejí.

  • Hlavní motiv vztahu: Ja zhmotnit společnou tvůrčí fantazii a kreativitu.
  • Pozitiva: Intuice, tvůrčí nápaditost, umělecké zájmy. Diplomatické nadáni, jako dvojice dokonale dokážou rozeznat dopředu tahy svých protivníků a umí jim předejít.
  • Negativa: Roztržitost, chaotičnost, nepraktičnost. Sklony k oboustranné nevěře.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: V obratném působení ve finanční a umělecké sféře.

Hodně podobní jedinci do páru. Oba flexibilní, mentálně zdatní, oba rozporuplní. Jako představitelé dvojitého znamení (Ryby i Blíženci mají ve svém znaku dva protichůdné symboly) dobře rozumí dvojí povaze svého partnera. Chápou neslučitelnost některých svých myšlenek i skutků.

Ryby jsou sice více romantické, citové, touží po péči a ochraně, ale kupodivu Blíženec vůči Rybě dokáže v sobě tyto vlastnosti aktivovat více, než je u něj obvyklé. Ryby Blíženci život ukážou z té něžnější, citlivější stránky, naučí ho, že všemu nemusí rozumět, že stačí jen vnímat a cítit. To je pro Blížence velký dar. Obě znamení ráda přenechávají praktičtější stránku života tomu druhému. V tomto vztahu ale není komu, takže ji zázračně objeví sama v sobě.

Ryby do vztahu poskytují vhled a Blíženci pochopení, zda ale budou tyto vlastnosti používat konstruktivním způsobem, záleží jen na volbě obou aktéru. Pokud se vyvarují záludností a mazanosti, které jsou oběma znamením občas vlastní, může se jim podařit vyhnout se plýtvání společného času a talentů v zahálce a nicnedělání.

  • Dobrá rada: Buďte si věrní, pak budete nepřekonatelní v lásce i práci.

Všechny partnerské kombinace pro znamení Blíženců a Ryb si můžete přečíst zde:

Charakteristiky znamení Blíženců a Ryb:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 6. 2023

Berani, můžete očekávat, že váš den bude trochu rozkolísaný. Kdybyste byli olympijským sportovcem, dnes byste stáli na startovní čáře a přemýšleli, zda jste dostatečně trénovali, abyste podali špičkový výkon. Máte natrénováno? Zvládnete to? Na pořadu dne budou jistě otázky týkající se vašich materiálních zdrojů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.