Testy lásky

Aktualizováno 6. června 2022 16:33

Jiřina Köppelová

Partnerský horoskop: Blíženec + Ryby

Jaké je partnerství živého, neposedného Blížence a jemné, citově založené Ryby? V mnoha ohledech doplňující a souladné. Tvůrčí schopnosti se spojují s fantazií a vynikající intuicí. Problémy přicházejí se sklony k roztržitosti a zahálce u obou partnerů. Přečtěte si o lásce Blížence a Ryby.

Jaké je partnerství živého, neposedného Blížence s citlivou a jemnou Rybou? V mnoha ohledech vynikající – oba si mají vzájemně co nabídnout. Úskalím je však vysoká míra chaosu, kterou partneři do společného života vnášejí.

  • Hlavní motiv vztahu: Ja zhmotnit společnou tvůrčí fantazii a kreativitu.
  • Pozitiva: Intuice, tvůrčí nápaditost, umělecké zájmy. Diplomatické nadáni, jako dvojice dokonale dokážou rozeznat dopředu tahy svých protivníků a umí jim předejít.
  • Negativa: Roztržitost, chaotičnost, nepraktičnost. Sklony k oboustranné nevěře.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: V obratném působení ve finanční a umělecké sféře.

Hodně podobní jedinci do páru. Oba flexibilní, mentálně zdatní, oba rozporuplní. Jako představitelé dvojitého znamení (Ryby i Blíženci mají ve svém znaku dva protichůdné symboly) dobře rozumí dvojí povaze svého partnera. Chápou neslučitelnost některých svých myšlenek i skutků.

Ryby jsou sice více romantické, citové, touží po péči a ochraně, ale kupodivu Blíženec vůči Rybě dokáže v sobě tyto vlastnosti aktivovat více, než je u něj obvyklé. Ryby Blíženci život ukážou z té něžnější, citlivější stránky, naučí ho, že všemu nemusí rozumět, že stačí jen vnímat a cítit. To je pro Blížence velký dar. Obě znamení ráda přenechávají praktičtější stránku života tomu druhému. V tomto vztahu ale není komu, takže ji zázračně objeví sama v sobě.

Ryby do vztahu poskytují vhled a Blíženci pochopení, zda ale budou tyto vlastnosti používat konstruktivním způsobem, záleží jen na volbě obou aktéru. Pokud se vyvarují záludností a mazanosti, které jsou oběma znamením občas vlastní, může se jim podařit vyhnout se plýtvání společného času a talentů v zahálce a nicnedělání.

  • Dobrá rada: Buďte si věrní, pak budete nepřekonatelní v lásce i práci.

Všechny partnerské kombinace pro znamení Blíženců a Ryb si můžete přečíst zde:

Charakteristiky znamení Blíženců a Ryb:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.