Partnerský horoskop: Beran + Blíženec

Jaké je partnerství lidí narozených v ohnivém znamení Berana a vzdušném znamení Blíženců? Jaké je setkání dvou inspirativních a aktivních lidí? V první fázi vztahu oslňující, jejich problémem je ve vzájemné lásce vytrvat. Přečtěte si o partnerství Berana a Blížence.

Jaké je partnerství ohnivého Berana a vzdušného přelétavého Blížence? Ohromně inspirující, vzájemně podnětné, ale také někdy až moc znepokojivé a nejisté.

  • Hlavní téma vztahu: Neustálý pohyb
  • Pozitiva: Zábavnost a inspirativnost vztahu.
  • Negativa: Nestálost a mentální agresivita. Dokážou si bez obalu říci vše i to, co vůbec nechtějí.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: Realizace všeho, co je napadne.

A to je velká krása. Jiskřivý vztah plný fyzických i mentálních podnětů, nesmírně osvěžující. Problémem je, že většinou dlouho nevydrží. Blíženec, jako výrazný představitel vzdušného elementu, je poměrně přelétavý a nedokáže být úplně věrný, a to Berana obvykle pěkně vytáčí. Také určitá nespolehlivost Blížence je pro Berana dost nestravitelná.

V počátku vztahu se zamilovaný Blíženec dokáže Beranovu diktátu přizpůsobit, ale po čase ho to může přestat bavit, takže odchází. Rada pro Berany zní: nechte Blížence dělat, co chce, volnost mu prospívá, obvykle se vrací a obvykle vám vše královsky vynahradí. Pokud se nevrátí, není to ten pravý/pravá.

Tato dvojice má sklon dělat jednoznačná rozhodnutí a ty také důsledně realizovat. K jejich častým zájmům patří politika. Rádi debatují, zvláště na nějaké kontroverzní téma. Jsou soupeřiví a rádi před sebou předvádějí lepší znalost problematiky nebo ukazují svoji intelektuální nadřazenost. Je zbytečné zdůrazňovat, že jejich diskuze rády přerůstají v nepříjemné hádky.

  • Dobrá rada: Fakt se nehádejte kvůli pitomostem.

Všechny partnerské kombinace pro znamení Berana a Blíženců si můžete přečíst zde:

Charakteristiky znamení Berana a Blíženců:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.