Partnerský horoskop: Blíženec + Střelec

Jaké je partnerství živého Blížence s ještě živějším a nezkrotným Střelcem? Rozhodně zajímavé, plné vzruchů, krátkých i dalekých cest za poznáním. Ale také plné různých úletů a nevěr. Přečtěte si o lásce Blížence a Střelce.

Jaké je partnerství živého Blížence s rozšafným a optimistickým Střelcem? Hodně dobrodružné, naplněné krátkými i dalekými cestami za poznáním, ba dokonce i moudrostí. Vztahu bude chybět pokora a sebekázeň.

  • Hlavní motiv vztahu: Jak spojit praktické a logické myšlení s vyšším poznáním a duchovním rozměrem. Věčné objevování smyslu pro realitu.
  • Pozitiva: Duchaplnost, velkorysost vztahu, věčný optimismus. Pohostinnost.
  • Negativa: Problémy s čestností, pocitvostí a morálkou. Nerealistický optimismus.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: V naplňování svých představ o životě. Ve společenském životě a v cestování.

Blíženec a Střelec jsou opoziční znamení, tedy znamení, která leží ve zvěrokruhu přímo proti sobě. Tihle dva by se měli naučit tomu nejlepšímu, co druhý nabízí, neboť jedině tak se mohou stát souladným párem. Blíženec by měl mít střelecké vize, které přesahují práh jeho domova, a Střelec by si měl uvědomit, že věci začínají opravdu od začátku, že se musí naučit respektovat základ, aby došel k vyššímu poznání a duchovnímu rozměru. V ideálním případě se Střelec se od Blížence učí logice, umírněnosti a praktickému myšlení, Blíženec od Střelce moudrosti.

Jinak ale fungují skvěle. Jsou podnikaví, zvídaví, touží po vzrušení. Vzájemně respektují osobní svobodu, která je pro ně životně důležitá. Ve vztahu se „nedusí“, mohou volně dýchat a po svých společných či individuálních dobrodružstvích se vrací zpět do klidného partnerského přístavu.

Dva cvoci zvěrokruhu, pro které platí rčení: „Blázni klidně vtrhnou tam, kam se bojí vstoupit andělé". U filozofických a náboženských otázek u nich může převážit přemrštěnost až fantismus, rozpor mezi rozumem a citem. Mnoho dobrých záměrů, mnoho nereálných cílů.

  • Dobrá rada: Pamatujte, že cesta do pekel je dlážděna dobrými úmysly.

Všechny partnerské kombinace pro znamení Blíženců a Střelce si můžete přečíst zde:

Charakteristiky znamení Blíženců a Střelce:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.