zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Partnerský horoskop: Blíženec + Střelec

Partnerský horoskop: Blíženec + Střelec
Autor: iStock Partnerský horoskop: Blíženec + Střelec
Jiřina Köppelová , Vydáno: 05.05.2021
Jaké je partnerství živého Blížence s ještě živějším a nezkrotným Střelcem? Rozhodně zajímavé, plné vzruchů, krátkých i dalekých cest za poznáním. Ale také plné různých úletů a nevěr. Přečtěte si o lásce Blížence a Střelce.

reklama

Jaké je partnerství živého Blížence s rozšafným a optimistickým Střelcem? Hodně dobrodružné, naplněné krátkými i dalekými cestami za poznáním, ba dokonce i moudrostí. Vztahu bude chybět pokora a sebekázeň.

  • Hlavní motiv vztahu: Jak spojit praktické a logické myšlení s vyšším poznáním a duchovním rozměrem. Věčné objevování smyslu pro realitu.
  • Pozitiva: Duchaplnost, velkorysost vztahu, věčný optimismus. Pohostinnost.
  • Negativa: Problémy s čestností, pocitvostí a morálkou. Nerealistický optimismus.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: V naplňování svých představ o životě. Ve společenském životě a v cestování.

Blíženec a Střelec jsou opoziční znamení, tedy znamení, která leží ve zvěrokruhu přímo proti sobě. Tihle dva by se měli naučit tomu nejlepšímu, co druhý nabízí, neboť jedině tak se mohou stát souladným párem. Blíženec by měl mít střelecké vize, které přesahují práh jeho domova, a Střelec by si měl uvědomit, že věci začínají opravdu od začátku, že se musí naučit respektovat základ, aby došel k vyššímu poznání a duchovnímu rozměru. V ideálním případě se Střelec se od Blížence učí logice, umírněnosti a praktickému myšlení, Blíženec od Střelce moudrosti.

Jinak ale fungují skvěle. Jsou podnikaví, zvídaví, touží po vzrušení. Vzájemně respektují osobní svobodu, která je pro ně životně důležitá. Ve vztahu se „nedusí“, mohou volně dýchat a po svých společných či individuálních dobrodružstvích se vrací zpět do klidného partnerského přístavu.

Dva cvoci zvěrokruhu, pro které platí rčení: „Blázni klidně vtrhnou tam, kam se bojí vstoupit andělé". U filozofických a náboženských otázek u nich může převážit přemrštěnost až fantismus, rozpor mezi rozumem a citem. Mnoho dobrých záměrů, mnoho nereálných cílů.

  • Dobrá rada: Pamatujte, že cesta do pekel je dlážděna dobrými úmysly.

reklama

Související témata: horoskopy , partnerský horoskop , znamení Blížence , partnerství Blížence a Střelce

reklama

Přečtěte si také

reklama