Testy lásky

20. července 2021 04:29

Jiřina Köppelová

Partnerský horoskop: Lev + Kozoroh

Jaké je partnerství společenského, velkorysého Lva s ctižádostivým a houževnatým Kozorohem? Určitě zajímavé a zejména v pracovních či obchodních oblastech velmi přínosné. Překážkou mohou být jejich velká ega a přesvědčení o vlastní pravdě. Jaká je láska mezi Lvem a Kozorohem?

Jaké je partnerství společenského Lva s pracovitým a houževnatým Kozorohem. Velmi výhodné pro praktické, organizační a metodické stránky života. Úskalím je rozdílný pohled na způsob užívání těch radostnějších a láskyplnějších společných chvil.

  • Hlavní téma vztahu: Jak skloubit tvrdou sebekázeň, disciplinovanost s životní radostí a hravostí.
  • Pozitiva: Praktičnost, jasnost a přesnost myšlení, smysl pro organizaci, realističnost.
  • Negativa: Tvrdost, přísná sebekázeň, riziko převahy pesimistického přístupu k životu.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: V praktických stránkách života, v obchodních záležitostech a v politické činnosti.

Ohnivé pevné znamení Lva potkává zemského Kozoroha. Poněkud obtížná kombinace. Oheň zemi neprospívá a naopak to také není nic moc. Země oheň dusí. Ano, dusivá atmosféra může nastat mezi těmihle dvěma. Lev by se rád velkoryse bavil, života pěkně užíval, ale Kozoroh cosi mumlá o tvrdé práci, disciplíně a střídmosti.

Oba jsou velcí individualisté, jednají hodně sami za sebe, takže dohoda mezi nimi je těžká, přetěžká. Lepší situace nastane, pokud je ve vztahu Kozorohem žena, u níž vítězí smysl pro rodinu, praktičnost, skromnost a Lvu poskytne i patřičný obdiv. Obrácená kombinace bude pro Kozoroha muže špatně stravitelná, rozhazovačné manýry Lvice a její záliba v luxusu se jemu a jeho peněžence obvykle pranic nelíbí.

Hvězdy však této dvojici nadělily nadání pro společné obchodní a politické záležitosti. Velmi často jsou schopní se dopracovat i značného společenského a finančního úspěchu.

  • Dobrá rada: Nic nepřehánějte a zkuste alespoň jednou týdně vyhovět tomu druhému.

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.