Partnerský horoskop: Lev + Lev

Jaké je partnerství dvou společenských, hrdých i velkorysých lidí narozených ve znamení Lva? Rozhodně zábavné, plné tvořivé energie a také velmi radostné pro jejich děti. Přečtěte si o lásce dvou Lvů.

Jaké je partnerství dvou společenských, hrdých a šlechetných jedinců – dvou Lvů. Rozhodně zábavné, plné tvořivosti, podnikavosti a radosti z výchovy společných potomků. Úskalím tohoto partnerství jsou jejich velká ega, netrpělivost, sebestřednost a pýcha.

  • Hlavní téma vztahu: Jak zkrotit vlastní ega.
  • Pozitiva: Velkomyslnost, šlechetnost citů. Vnitřní síla.
  • Negativa: Teatrálnost, přehánění. Nedůtklivost a netrpělivost.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: Ve společném díle, v podnikání, ve výchově potomků.

Jaké bude setkání dvou králů či královen? Jak se spolu popasují dva rození vůdci a generálové? Docela těžko. Soužití dvou tak dominantních znamení může být problém. Oba vyžadují obdiv druhého, oba chtějí být vítězi, oba milují sami sebe. Zbude jim kousek lásky i pro toho druhého? Ano, určitě zbude, obzvláště když ten druhý bude hoden jejich obdivu, lásky a jejich pýchy. Zároveň však v sobě oba musí nalézt značnou dávku tolerance, úcty k partnerovi a sebekontroly. Nebo musí být do sebe navzájem strašně zamilovaní a musí jim to vydržet na věky.

Rohodně by se jim ale mělo dařit v podnikání, ve společné kreativní tvorbě a hlavně ve výchově jejich potomků. Lvi mají rádi děti a dokážou jim nabídnout radostné a kreativní dětství plné velkorysosti a štědrosti.

  • Dobrá rada: Chvalte se navzájem.

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.