Partnerský horoskop: Beran + Vodnář

Jaké je partnerství dvou nezávislých, originálních a společenských jedinců? Jaké je setkání vášnivého, energického Berana s nezávislým a svobodomyslným Vodnářem? Přečtěte si o lásce, která dokáže smést všechna pravidla i tabu, o lásce Berana a Vodnáře.

Jaké je partnerství dvou aktivních, nezávislých a originálních jedinců – odvážného a přímého Berana a nápaditého Vodnáře? Svobodné, a to za každou cenu.

  • Hlavní téma vztahu: Zvládnout vzpouru proti jakékoliv formě nátlaku.
  • Pozitiva: Originalita a nápaditost v jednání.
  • Negativa: Impulzivnost, sklon k překotnému jednání.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: Ve schopnosti zahodit zastaralé představy a poměry a nahradit je novými.

Zajímavá dvojice. Berana vzrušuje a dráždí Vodnářova originalita i nedostupnost. Vodnář obdivuje beraní „tah na branku“, zábavnost, dravost. Vodnář doslova a do písmene rozfoukává beraní oheň. Ale pozor na požár. Pokud se oheň bude týkat duševních podnětů a nebude to požár revoluce, bude pravděpodobně vše v pořádku. Pokud ale Vodnář v Beranovi zažehne oheň smyslné vášně, je možné, že jejich vztah skončí stejně rychle jako začal.

Vodnář je chladný, udržuje si citový odstup. Jestliže Beran hledá vášnivost, sexuální smršť s citovou hloubku, může být zklamán a časem i frustrován. Vodnář se nedá změnit, ale změnit se dá beraní přístup a očekávání. Když bude Beran milovat originalitu a výjimečnost svého „rebela“ a ponechá mu volnost, získá věrného a přátelského druha na celý život. A vy, Vodnáři, dopřejte svým beraním protějškům kousek romantiky, iluzi velkých citů, budou spokojeni i oni.

Partnerství Berana a Vodnáře je partnerství otevřenosti, svobodomyslnosti, překypující energie. Občas oba vyžadují nezávislost a osobní svobodu za každou cenu, pak dokážou zažehnout oheň revoluce a cestu k normálu hledají jen těžko. Oba ale touží po dobrodružství, nelekají se žádné námahy, mohou-li prožít něco neobvyklého. To je bude spojovat na věky.

  • Dobrá rada: Bezhlavě neriskujte, riskujete i svůj život.

Všechny partnerské kombinace pro znamení Berana a Vodnáře si můžete přečíst zde:

Charakteristiky znamení Berana a Vodnáře:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.