Partnerský horoskop: Beran + Kozoroh

Jaké je partnerství rychlého aktivního Berana s pomalým a soustředěným Kozorohem? Jaké je setkání prudké energie, otevřenosti s uzavřeností a opatrností? Přečtěte si o lásce Berana a Kozoroha.

Jaké je partnerství dvou velmi cílevědomých jedinců – odvážného Berana a seriózního Kozoroha? O práci. Trpělivost spojená s praktickou obratností a odvahou jednat.

  • Hlavní téma vztahu: Práce, práce a zase jenom práce, i když velmi efektivní a plodná.
  • Pozitiva: Ctižádostivost, cílevědomost, pracovitost, výdrž.
  • Negativa: Mrzutost, nevlídnost, určitá neradostnost vztahu.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: Společně dokážou dosáhnout všeho, čeho budou chtít dosáhnout. Dokonce i v lásce.

Znamení, která k sobě zaujímají astrologické postavení označované jako kvadratura. Tzn., že patří mezi nesouladná znamení, která k sobě hledají cestu těžko a přes krize. O to více může být jejich partnerství trvalé a hodnotné. Znáte to, cesta do pekel je rovná a pohodlná. Toto je cesta do království nebeského, ale pěkně se na ní oba dva nadřou.

Dvě rohatá kardinální znamení, dva jedinci, kteří mají svoji pravdu. A přesto, Kozoroh dokáže být hodně trpělivý a svého Beránka umí hýčkat a ochraňovat. Beran zase svým nezdolným optimismem a chutí do života rozfoukává chmury, které Kozoroha celoživotně tíží. Spojuje je hloubka, opravdovost, poctivost a touha něco dokázat. V pracovní oblasti jsou nepřekonatelným tandemem, v mileneckém vztahu skvělými partnery a v rodinném životě báječnými, i když trochu nesourodými rodiči, ale je to dřina.

Trpělivost se u nich spojuje s praktickou obratností a odvahou jednat. Vyhovuje jim seriózní, cílevědomé jednání. Zřídka mrhají energií, dbají na to, aby dosáhli maxima praktických výsledků. Obrovská síla vůle, kterou umí využít promyšleně a systematicky. Společně dokážou čelit i velkým ranám osudu a nebezpečným situacím.

  • Dobrá rada: Pusťte si do života radost a zábavu. Odhalíte i ty příjemnější stránky svého soužití.

Všechny partnerské kombinace pro znamení Berana a Kozoroha si můžete přečíst zde:

Charakteristiky znamení Berana a Kozoroha:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.