Testy lásky

Aktualizováno 29. června 2022 16:15

Jiřina Köppelová

Partnerský horoskop: Rak + Kozoroh

Jaké je partnerství citlivého Raka a ctižádostivého Kozoroha? Potkávají se ve společném smyslu pro rodinu a rodinný život, rozcházejí v míře ctižádostivosti a vnitřní sebekázně. Jaká je láska mezi Rakem a Kozorohem?

Jaké je partnerství citlivého a emočně labilního Raka s ctižádostivým Kozorohem? Ve všech rodinných záležitostech většinou souladné, spory přicházejí s rozdílným přístupem ke kariéře a profesnímu životu. Kozorozi mají práci a kariéru ve svém žebříčku hodnot vždy na prvním místě.

  • Hlavní téma vztahu: Sladit profesní a domácí záležitosti do vzájemné harmonie.
  • Pozitiva: Praktičnost, trpělivost, šetrnost, solidnost, uspořádanost.
  • Negativa: Pocity melancholie, chybějícího štěstí a radosti.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: Ve výchově dětí, nexistují lepší rodiče než Rak a Kozoroh.

Rak a Kozoroh jsou znamení, která k sobě ve zvěrokruhu zaujímají opačnou pozici. Tato opoziční znamení obvykle hledají vzájemný soulad v poučení z nejlepších vlastností toho druhého. Rak by měl získat citový nadhled a vnitřní sebekázeň Kozoroha a Kozoroh račí vnímavost a empatii k potřebám druhých.

Tato dvě kardinální znamení se nejvíce potkávají ve svém tradičním, rodinném přístupu k životu. Nedělá jim žádné problémy se starat, pečovat o sebe navzájem i o druhé. Jsou skvělými rodiči, dokážou výborně spravovat rodinný majetek a účty. Bez potíží a zcela přirozeně respektují všechny členy rodiny, především matku Raka, na jejichž vzájemný vztah je Rak přecitlivělý. A když se Kozoroh naučí chápat citlivost a křehkost dušičky svého račího partnera, občas mu řekne, že ho miluje – ne, opravdu jednou za život to nestačí –, tak jsou obvykle šťastní až do smrti.

Pozor by si měli jen dávat, aby do jejich společného života vstupovala i radost a nejen práce a povinnosti. Postupem času se tak může do partnerství vkrádat pocit nespokojenosti a chybějícího štěstí, obzvláště Raci mohou trpět kozoroží urputností a tvrdostí.

  • Dobrá rada: Nehýčkejte svoje bolístky a udržujte si duševní pohodu.

Všechny partnerské kombinace pro znamení Raka a Kozoroha si můžete přečíst zde:

Charakteristiky znamení Raka a Kozoroha:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.