Partnerský horoskop: Rak + Váhy

Jaké je partnerství domácky založeného Raka s harmonickou Váhou. Mohlo by být ideální, kdyby na sebe nenarazily dva výrazně rozdílné charaktery. Při vzájemné toleranci však slibuje nevšedně láskyplný domov. Přečtěte si o lásce Raka a Váhy.

Jaké je partnerství domácky založeného citlivého Raka s kamarádskou Váhou. Velmi příznivé pro všechny záležitosti, které mají co dělat s manželstvím a domácím životem. Úskalím je určitá bezstarostnost s financemi a nevěra.

  • Hlavní téma vztahu: Vybudování láskyplného a citlivého domova. Šťastné manželství.
  • Pozitiva: Citlivost, vzájemné porozumění, něha, laskavost a domáckost.
  • Negativa: Manipulace, pošetilost a úlety na milostném a sexuálním poli. Sentimentalita Raků a přelétavost Vah.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: V budování šťastného manželství. Budou-li oba chtít, nic na světě je nerozdělí.

Máme tu vztahovou kvadraturu, to znamená, že znamení Raka ke znamení Vah zaujímá astrologický aspekt kvadratury, a ta vnáší do partnerství těchto znamení nesoulad a nutnost práce na vztahu.

Třeba to ale nebude tak zlé. Zvlášť když Rak pochopí, že na Váhu citové vyděračské metody vůbec nepůsobí, a začne se chovat líbezně, což Váha miluje. Váha je harmonické znamení, nemá ráda konflikty, velmi snaživě se jim dokáže vyhýbat, a proto Rak ve své pozitivní lunární fázi může být pro ni tím nejlepším partnerem. Pouze Rak umí být tak milý, všímavý, empatický a vřelý. Pouze Váha to dokáže patřičně ocenit například luxusními dárky a rafinovaně vybranými požitky, což se Rakovi tuze líbí. Řekněte, nestojí to za kousek dřiny?

Milé Váhy pozor na vaši přelétavost. Nevěrou Raka opravdu raníte a velmi těžko docílíte odpuštění. Naopak sentimentalita a silné zdůraznění citů Raka může Váhy otrávit a nudit.

  • Dobrá rada: Dávejte si pozor na utrácení a riskantní finanční transakce.

Všechny partnerské kombinace pro znamení Raka a Vah si můžete přečíst zde:

Charakteristiky znamení Raka a Vah:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.