Testy lásky

29. listopadu 2021 04:29

Jiřina Köppelová

Partnerský horoskop: Střelec + Střelec

Jaké je partnerství dvou lidí narozených ve stejném znamení – v optimistickém a radostném znamení Střelce? Určitě zábavné, plné dobrodružství, cestování a poznávání, ale také zatížené prostořekostí a nezávaznými vztahy. Přečtěte si o lásce dvou Střelců.

Jaké je partnerství dvou nadšenců života, věčných optimistů a vyznavačů pravdy narozených ve znamení Střelce? Určitě nesmírně vzrušující, tihle dva obvykle na nudu neumírají. Jejich problémem jsou sklony k partnerské nevázanosti a jisté „božské" nezodpovědnosti. Není se, co divit, vždyť jejich vládcem je samotný král Olympu – Zeus.

  • Hlavní téma vztahu: Podnikavost, touha po dobrodružství a poznání.
  • Poztiva: Optimismus, velkorysost, schopnost se neustále učit novým věcem, smysl pro humor.
  • Negativa: Sklony k fanatickému vyznávání vlastní pravdy.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: V prožívání a užívání si života ve všech jeho rozměrech.

Jak dopadne soužití těchto dvou dobrodružných a vizionářských povah, vědí pouze oni dva. Všechny scénáře jsou možné. Dvě stejná přátelská ohnivá znamení plná nových myšlenek, velkých vizí, svobodomyslných názorů. Dva ctižádostivci, kteří jdou nekompromisně vstříc svému štěstí. Otázkou zůstává, zda dokážou své cíle sladit v cíl společný a zda jim na společné cestě vydrží jejich pověstný humor a nadhled. Pokud ano, jejich souladnému životu nic nebrání. Zbývá vyřešit jen jednu maličkost: Který z nich se postará o plynulý chod domácnosti a kdo bude vydělávat peníze na jejich dobrodružné výpravy za poznáním.

  • Dobrá rada: Nic nepřehánějte!

Všechny partnerské kombinace pro znamení Střelce najdete zde:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.