Erotický horoskop pro ženy narozené ve znamení Ryb. Jsou ideálními milenkami

Ženy narozené ve znamení Ryb jsou v milostných vztazích nejoddanějšími ženami zvěrokruhu. Jejich láska je nekonečná, bohužel nekonečná je i jejich ochota se pro lásku obětovat. Jsou to láskyplné bytosti a jsou geniálními milenkami.

Tyto ženy jsou okouzlující a mistrně ovládají řemeslo svádění. Většinou ale v nich není nic vypočítavého, milují jen pocit, že jsou zamilované a že je druzí také milují. A ona je to pravda, ženy Ryby svou obětavou láskou již zachránily hodně „lidských duší“, které by byly bez nich beznadějně ztracené. Když ony otevřou svou náruč, začnou se dít zázraky. Ten, kdo se s nimi spojí, má pocit, že je spasen. Potěšení, které nabízejí, je bezmezné.

Líčením a oblečením se obvykle nesnaží na sebe upozornit, oblékají se sice do hříšně svůdných šatů, ale působí v nich andělsky nevinně. Zdobí se šperky, které jsou magicky léčivé. Jejich vkus je proměnlivý. Dbají na to, aby oblečení ladilo k jejich momentální náladě, k jejich duši.

Jejich krása spočívá ve vroucí touze pomáhat a milovat. Bohužel se občas dobrovolně nechávají v lásce využívat. Rozdávají milostný cit plnými hrstmi do té doby, dokud cítí, že mohou druhým pomáhat.

  • Co nejvíce milují: Sex. Ale jako prostředek, díky kterému si plní své emocionální potřeby.
  • Oblíbená milostná taktika: Tyto ženy se vždy přizpůsobí svým partnerům, proto je také astrologie považuje za geniální milenky.
  • Co nesnášejí: Necitlivost.

Pro ostatní ženy jsou nezařaditelné. Cítí jejich magickou přitažlivost, ale ta v nich zároveň probouzí i nedůvěru. Moc dobře vědí, proč ženy Ryby vábí muže jako bájné Sirény do své útěšné a zároveň nebezpečné náruče. Milují muže, které mohou zachraňovat, a také milují ty, kteří dokážou ocenit jejich oddanost i přijímat jejich péči. Přímo zbožňují pocit, že jsou pro své vyvolené po celý život okouzlujícími vílami. Žárlivostí zásadně netrpí, vědí, že z jejich tenat se jen těžko uniká k jiným ženám.

Jaký je jejich milostný archetyp?

Malá mořská víla z pohádky Hanse Christiana Andersena je prototypem ženy milenky narozené ve znamení Ryb. Svůdnou tvář těchto žen skvěle reprezentuje Sharon Stone, které světovou popularitu přinesl v roce 1992 snímek Základní instinkt, bojovnost i křehkost Petra Kvitová a nekonečný sex-appeal hollywoodská ikona Elizabeth Taylor. Ta bohatě ilustruje i jejich temnou stránku – náklonnost k alkoholu a drogám.

Kteří partneři jsou pro ženy narozené ve znamení Ryb nejlepší?

Z žen narozených ve znamení Ryb muži šílí. Není tedy nic překvapivého, že jsou pro ně vhodní všichni partneři napříč celým zvěrokruhem. Lépe si v citových oblastech budou rozumět s vodními znameními – s muži Raky, Štíry a Rybami. Ale nabídnout jim lásku, bezpečí i pochopení mohou i zástupci dalších znamení. Výborně si rozumí s Býky a Kozorohy, mohou dobře vycházet s Berany i Vodnáři. Možná trochu narazí na Panny, ale jen trochu. Jsou to prostě univerzální ženy zvěrokruhu.

Jaký je muž narozený ve znamení Ryb jako milenec a manžel?

Erotické horoskopy pro další znamení si můžete přečíst zde:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.