Erotický horoskop pro ženy narozené ve znamení Štíra. Jsou to osudové milenky

Co říkat o ženách, které jsou po tisíciletí pro opačné pohlaví sexuálním symbolem? Co vyprávět o tajemných stvořeních, která provázejí sexuální a erotické představy všech mužů? Ženy narozené ve znamení Štíra jsou zkrátka v lásce a v sexuálních praktikách nejlepší mezi všemi ženami zvěrokruhu.

Kdo se těmto ženám líbí, toho dostanou, živého či mrtvého. Koho milují, toho dovedou na vrchol rozkoše, ale dokážou ho i totálně rozložit. Jejich láska žhne, pálí, je nejintenzivnější ze všech možných druhů lásky. Je to láska na život a na smrt. Komu je život milý, ten nikdy neodmítá jejich vyznání, protože tyto ženy neodpouštějí. Ostatně jejich duševnímu kouzlu a sexuální magii se beztak nikdo nedokáže ubránit. Všichni muži je milují – a někdy i pro jejich nejhorší vlastnosti.

Ženy narozené ve znamení Štíra svou náruč otevírají, jen když jsou přesvědčené, že to bude „to pravé ořechové“. Pak líčí rafinované pasti, do kterých nekompromisně lapají vyhlédnuté oběti. Ten, kdo se s nimi spojí, musí umět odolat každé krizi a musí mít nejméně devět životů, koneckonců ony je mají také. Odměnou je cosi nepředstavitelného – mistrovské umění fyzické lásky. Kdo jednou ochutná, nikdy nezapomíná.

  • Co nejvíce milují: Sexuální tabu a sexuální experimenty. Milují také sex na neobvyklých místech.
  • Oblíbená milostná taktika: Pouta a masky.
  • Co nesnášejí: Vlažnost.

Jejich krása spočívá v jejich intenzivnosti a ráznosti. Líčení a šperky používají, jen pokud chtějí do svých spárů přilákat novou oběť. Oblékají se rafinovaně, aby vzbudily dojem tajemnosti i příslibu hříšného sexu. Obvykle se jim líbí, když po nich muži prahnou a trápí se jejich nedostupností a když jim ženy přízeň mužů závidí.

Ostatním ženám připadají nebezpečné. A jak by také ne – jsou ztělesněním i jejich temných stránek a tajných sexuálních tužeb, které ony samy raději vytěsňují. V nich spatřují svou vlastní touhu po intenzivních a vášnivých zážitcích, na jejich příkladu vidí žízeň po životě. Mužům nahánějí strach také. Instinktivně cítí, že láska žen ve Štíru je vysaje až na kost. Většina mužů se k nim neodvažuje ani přiblížit. Ti, kteří si nakonec troufnou, na tyto ženy do konce života nezapomenou. Říká se, že koho milovaly ženy ve znamení Štíra, ti už nejsou vhodnými partnery pro žádné jiné ženy.

Jaký je jejich milostný archetyp?

Mytická Médea osudově zamilovaná do Jásona, který ji v lásce zradí a ona se mu krutě pomstí. Také ženy, jež jsou schopné kvůli lásce velké proměny – například Vivien v podání Julie Roberts ve slavném hollywoodském trháku Pretty Woman. Ostatně sama Julia Roberts je narozená ve znamení Štíra.

Kteří partneři jsou pro ženy narozené ve znamení Štíra nejlepší?

Ti, kteří se jich nebojí nebo je dokážou milovat bezpodmínečnou láskou, což jsou obvykle muži narození ve znamení Raka – a světe, div se – ve znamení Ryb. Nepopsatelný sex prožívají s muži Býky nebo Štíry. Nejlepší je ale jejich partnerství s některými zástupci ohnivých a zemských znamení – je to sice občas „Itálie“, ale s Berany a Kozorohy stojí za to.

Jaký je muž Štír jako milenec a manžel?

Erotické horoskopy pro další znamení si můžete přečíst zde:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 7. 2024

Berani, duchovní záležitosti by vás mohly velmi zajímat. Možná se budete chtít ponořit do metafyzických studií a meditací, ale pracovní nebo rodinné povinnosti by vám mohly bránit v uskutečnění těchto přání. Nenechte se tím zklamat. Místo toho se soustřeďte na všední povinnosti a dokončete je. Pak můžete přejít ke skutečně fascinujícím záležitostem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.