Partnerský horoskop: Váhy + Vodnář

Jaké je partnerství šarmantní a příjemné Váhy s originálním Vodnářem? Naprosto ideální, tihle dva si opravdu rozumějí. Mají podobný přístup k základním životním hodnotám, milují intelektuální výzvy, zajímá je vše nové. Narazit však mohou na rozdílné představy o opravdovém milostném citu. Přečtěte si o lásce Váhy a Vodnáře.

Jaké bude partnerství šarmantní a příjemné Váhy s originálním Vodnářem? Jedním slovem skvělé. Pro oba je totiž změna přijatelná jako životní program. A tak jejich soužití provází jiskřivost mentálního i fyzického pohybu. Veselost a přátelskost.

  • Hlavní téma vztahu: Radostný životní postoj, který přitahuje vlivné lidi i peníze.
  • Pozitiva: Veselost, vtip, spontaneita, vzrušující milostné vztahy.
  • Negativa: Vzrušující milostné vztahy. Přelétavost. Nevypočitatelnost, výstřednost.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: V peněžních záležitostech a přátelství.

Výborná kombinace. Tihle dva si rozumějí. Mají brilantní intelekt, oba si ve vztahu poskytují pro ně tak životně důležité duševní podněty. Milují změnu a zábavu. Ani jeden z nich příliš nemusí společenské konvence, Váha je sice více orientovaná na partnerství, ale dobře dokáže tolerovat Vodnářovu vztahovou neuchopitelnost a touhu po nezávislosti. Oba jsou tak trochu „studení“, takže jim nevadí citový odstup, naopak ve vztahu preferují přátelštější přístup. Velké emoce, žárlivé výjevy je odpuzují. Váhu může obtěžovat Vodnářova roztěkanost, roztržitost nebo jeho věčné rebelantství, ale protože i Váha je v koutku duše „rebelem bez příčiny“, doplňují se i v této části svých povah. Na co si jeden pomyslí, to druhý vmžiku domyslí a hned realizuje.

  • Dobrá rada: Nepleťte si lásku se svobodou.

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.